Starší žáci A

Ročník 2002: Omluva vedení klubu

Dňa 17.5. sme odohrali semifinále poháru na domácej pôde proti Aritme Praha.

Žiadali sme resp. ja ako tréner v spolupráci s rodičmi hráčov roč. 2002 sme poslali žiadosť na vedenie nášho klubu s obsadením 3 rozhodcov v danom zápase.

Mali sme prísľub ,že tak bude zo strany klubu, aj keď sa urobilo pre to maximum na ich obsadenie, nakoniec sa tak nestalo.

Zápas sme prehrali a vypadli, keď sme boli hrubo poškodení, navyše sme dostali tresty a boli sme z toho sklamaní a frustrovaní. Táto prehra nás poznačila až tak , že celá sezóna, v ktorej sme dominovali je už bohužiaľ stratená.

Emócie patria k futbalu, ale to čo sme previedli po tomto zápase je jednoducho neospravedlniteľné.

Správanie a výroky mňa ako trénera a mojich hráčov, za ktorých mám zodpovednosť na vedeniu klubu boli pohoršujúce, urážlivé, nevhodné a nepatria do mládežníckeho futbalu.

Preto sa chcem verejne touto cestou ospravedlniť vedeniu nášho klubu, za svoje vystupovanie a správanie ako aj mojich hráčov a sľubujem že sa to už nebude nikdy opakovať....

Viliam Krbúšik - tréner U 15 (2002)

středa 14.6.2017 | Viliam Krbúšik | Přečteno: 852