Starší přípravka A

Ročník 2006 vstřelil v Kostelci nejvíce branek

Poslední únorovou neděli jsme odehráli další, tento rok již třetí, turnaj "UFOUN CUP" v Kostelci nad Černými lesy.

Do třetice všeho dobrého se nám podařilo nejen podat dobrý výkon, ale také se zaslouženě umístit na stupni vítězů.

I přesto, že jsme úvodní zápas s budoucím vítězem turnaje AFK Sadská herně nezvládli a prohráli 0:1, jsme se dokázali zvednout a v dalších zápasech už chyby neopakovat. Naopak se hráčům podařilo všechny herní činnosti zlepšit a dokázali tak zbytek turnaje dominovat. Ve všech zápasech se nám dařilo soupeře po většinu zápasu držet pod tlakem, což přisuzuji našemu těsnému obsazování při rozehrávce, ke kterému jsme hráče nabádali. A i když naše produktivita nebyla nikterak velká, gólů jsme dali ze všech týmů nejvíc a z toho jsem větší radost než z konečného stříbrného umístění.

Zlatá medaile nám utekla právě o vzájemný zápas s AFK Sadská, nicméně jsme byli s konečným umístěním na 2. místě (z celkových 6-ti týmů) a především s předváděnou hrou v průběhu turnaje velice spokojení. Hráči ukázali velice dobrý přístup, chování i soustředění se na turnaji také mimo hřiště, čehož si moc cením a na výsledné hře se to určitě pozitivně projevilo.

Turnaj byl jako vždy dobře organizačně zvládnutý a všichni hráči byli po zásluze odměněni.

Zúčastněné týmy: AFK Sadská, SK Kostelec n.č.l., SK Vyžlovka, FK Radošovice, FK Dobřejovice, Háje SOS

Zúčastnili se: Dovhanyč, Goikoetxea, Hadraba, Kubánek, Oráč, Šilhánek, Němec, Štěpánek, Zlatuška

neděle 5.3.2017 | Karel Honig | Přečteno: 663