FC Háje

Rozlučka se sezónou na Hájích

V sobotu 23. 6. 2018 se v areálu FC Háje (K jezeru) uskuteční již tradiční zakončení fotbalové sezóny našeho klubu. Všichni jste srdečně zváni!

V rámci odpoledne proběhne fotbalový turnaj rodičů, kde budete moci zužitkovat teoretické poznatky ze zápasů dětí, ale zároveň otestovat fyzickou připravenost. Hrací systém 5+1 (v každém okamžiku musí být na hřišti jedna žena).

Zároveň bude probíhat i Superfinále fotbalpoolu, do kterého se probojovali vítězové ročníkových skupin a nyní budou moci porovnat síly i s ostatními, začínáme v 16h.
Celou akci si budete moci užít s občerstvením a dostatkem tekutin, o vše se postará Kantýna na Hájích, kde se na všechny taky těšíme i s večerní diskotékou pod taktovkou DJ Tesil!

pátek 22.6.2018 | Klub | Přečteno: 335