FC Háje

Třebíč Open 2017 aneb Háje si zahrají proti FC Porto

Třebíč Open 2017 aneb Háje si zahrají proti FC Porto
Od 9.6 probíhá v Třebíči mezinárodní turnaj s názvem Třebíč Open 2017. Háje na turnaj vysílají celkem 6 ročníků. V rozhovoru se sportovním manažerem mládeže Otou Mansourem se dozvíte více o tomto zajímavém turnaji.

1) Dnes začíná v Třebíči mezinárodní turnaj, kterého se účastní i Háje, můžeš nám o tomto turnaji říct více?

Je to rok, co Martin Daněk měl v hlavě vizi udělat velký mládežnický turnaj v Třebíči i s poznáním samotného města. S tím, že měl v plánu pozvat regionální týmy, ligové týmy napříč republikou a spřátelené kluby. Navíc oslovil spoustu zahraničních klubů.

2) Turnaje se zúčastní celkem 6 hájeckých ročníků, jak se Hájům podařilo dostat se v takovém množství na tento turnaj?

S Martinem Daňkem máme velmi dobrý vztah, ví jak na Hájích pracujeme s mládeží, osobně se známe a spoustu věcí spolu komunikujeme a na základě těchto dobrých vztahů byl pozván i náš klub.

3) Jaké hájecké ročníky do Třebíče jedou?

Jedou všechny týmy, které budou hrát v příští sezóně 2017/2018 kategorie minifotbalu. Tedy ročník 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010. Vypadá to na výpravu 170 háječáků. (děti+trenéři+rodiče)

4) Co od tohoto turnaje Háje očekávají ?

Vzhledem k obsazení se jedná o velmi kvalitní turnaj. Naším cílem je radovat se ze hry a předvést maximum z toho, co se kluci za rok naučili. Pro kluky je to zpestření, protože se konfrontují s týmy, které obvykle nepotkávají.

5) Na koho hájecké týmy v turnaji například narazí?

Jedná se o mnoho prvoligových týmů jako jsou Slavia, Sparta, Liberec, Brno, Baník Ostrava, Jihlava, Plzeň, dále také domácí Třebíč či slovenská Trnava.

6) V kategorii U11 si Háje zahrají proti věhlasnému zahraničnímu soupeři z Porta!!

FC Porto je hlavním tahákem turnaje a kluci jsou v plném očekávání ze zápasu proti takovému soupeři, nejen kluci, ale také trenéři a rodiče. Jsou toho plní a mluví o tom všude, doma i ve škole. Věřím, že to pro ně bude zážitek na celý život.

Přeji všem ať si turnaj maximálně užijí a pořadatelům předem děkuji za organizaci, která musela být velmi náročná.

Webové stránky turnaje, kde naleznete i rozlosování všech kategorií: TŘEBÍČ OPEN 2017


pátek 9.6.2017 | Jan Špinka | Přečteno: 482

Další články