Mladší žáci C (2008)

Dukla JM – Mladší žáci C 1:3 (0:2)

1.kolo v So 5.9.2015 08:45
Schulhoffova T
Dukla JM

Dukla JM – FC Háje B – 1:3 (0:2)

Branky: 2* Voty; 1* Lego

Sestava:

Maky = Tyko - Marco – Dali – Turbo – Voty – Tom – Lego

Budi = Vili – Krýša – Riči – Neymar – Dandy – Gigi - Begi

Mistrovské utkání – F3C – 1. Kolo – 05.09.2015

V prvním kole další soutěže nás čekalo Derby se sousedním klubem Duklou JM, jak již bývá zvykem zápas je vždy vyhecovaný a kluci chtějí sami vyhrát, už jen z důvodu, aby ukázali, že jsou lepší. Proto před zápasem nebyla potřeba žádná velká motivace, navíc, když se ke klukům dostala informace, jak nás rozmáznou :-), i v tréninkovém tempu jsme si vytvořili řadu šancí a překvapením byla druhá parta, která při větším klidu mohla dát branky, šancí na to měla dost, jenže chceme vozit ten kulatý nesmysl až do branky, místo střely. Někdy je lepší vystřelit než přihrávat stále obsazenému hráči a hledat kamaráda, protože je lepší střelec, chce si to více věřit v koncovce a být hladový ve vápně. V utkání se hra přelévala místy nahoru dolů, ale my jsme byli lepší v zakončení a ze šancí, které jsme si vytvořili, jsme jen dnes 3* skórovali a to je málo, obzvlášť Jirka tam měl během jednoho střídání tři šance, kdy si poradil v souboji se dvěma spoluhráči, pak byl držen, tlačen odstrkován, jak je z fotek vidět, ale i tak to šlo zakončit pravou nohou. Do dalšího zakončení se dostával i Begi, který ale nejvíc času trávil v ofsajdu, na tom musíme zapracovat, z penalty se stal trestňák, který kluci po vzoru příbramských chlapů zakončili, Tomovi chyběl jen kousek, ale krásná myšlenka, dnes sice branku nedal, ale měl prsty u všech branek při první odclonil protihráče a umožnil Votymu, krásně hlavou po rohu skórovat, při druhém gólu, Turbič krásně vybojoval míč, předal Votymu, který vystřelil a Tom odblokoval protihráče a míč se dokutálel až do branky a třetí branku po vzoru Lafaty dal krásně Lego, opět po přičinění Toma, není důležité dávat branky, ale i práce pro tým a to ukázali dnes všichni. Bohužel jsme hráli jen na půl plynu, ale to není žádné překvapení, protože všechny zápasy před desátou mají stejný průběh již dlouhou dobu, pochvala patří i brankářům, jak Budimu, který za gól nemohl, tak i Maky gratulujeme k čistému kontu, za 35 minut nedostala branku a ukázala i pár výborných zákroků, jen tak dále. Hoši a Maky děkujeme a pro podzimní část jsme vítězové my na Jižním Městě :-). Poděkování patří i rodičům za podporu a podpořit nás přišli i hráči, kteří nebyli nominováni k utkání a tak by to mělo vypadat, je jedno, kdo hraje, jsme jeden tým a ten má jasný cíl, příště budeme, více běhat ať tam spadne více branek.

sobota 5.9.2015 | Peter Biro | Přečteno: 10581