Klub
Představení
Historie
Provozní informace
Filosofie
Partneři
Provozní řád areálu
KA5
Týmy
Muži A
Muži B
Starší dorost
Mladší dorost A
Mladší dorost B
Starší žáci A (2009)
Starší žáci B (2010)
Mladší žáci A (2011)
Mladší žáci B (2012)
Starší přípravka A (2013)
Starší přípravka B (2014)
Mladší přípravka A (2015)
Mladší přípravka B (2016)
Předpřípravka A (2017)
Předpřípravka B (2018)
Fanzóna
Fanshop
Bazar
Fotogalerie
Videogalerie
Archiv
Sp
lupráce
Partnerský klub - SKS
Fyzioklinika
Mateřské školy
Základní školy
Kluby
SportFotbal
Výživa Dáša Černá
Mládež
Zimní liga
Jihovýchodní liga
Háje Cupy
Nábor hráčů
Nábor trenérů
Fotbalové kempy
Individuální tréninky
Rodiče
Členství v klubu
Pro rodiče
Ke stažení
Metodické články
Trénuj
Strečink
Zdravá výživa
Recepty
Kontakty
Vedení klubu
Trenéři a vedoucí
Mapy hřišť
Mapy tělocvičen a hal
Kantýna
FC Háje
Jižní Město
Oficiální web fotbalového klubu
úterý 30.4.2024
|
Klub
|
Přečteno: 96
Mateřina Cupy 2024
2.5.2024 | Přečteno: 15
Zemřel bývalý hráč Jiří Routek
11.4.2024 | Přečteno: 399
Zemřel trenér Jaroslav Brunát
7.4.2024 | Přečteno: 688
Čarodějnice 2024
5.4.2024 | Přečteno: 223
Jihovýchodní liga - Jaro 2024
26.3.2024 | Přečteno: 559
NÁBOR 2024
22.3.2024 | Přečteno: 832
Statut Klubová akademie - kategorie 5
17.3.2024 | Přečteno: 1239
Rozpis tréninků - jaro 2024
11.3.2024 | Přečteno: 382
Velikonoce na Hájích
9.3.2024 | Přečteno: 490
Hájecká U8 na společném tréninku se Slavií
26.2.2024 | Přečteno: 479
Shrnutí zimní ligy na Hájích
Zobrazit archiv
<
květen 2024
>
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
1
ZÁPAS:
1.5.2024, 10:00, Kolovraty T.
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka A (2017)
1.5.2024, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Chrudim
2
:
4
Starší žáci A (2009)
1.5.2024, 12:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Chrudim
1
:
2
Starší žáci B (2010)
1.5.2024, 14:45, Uhříněves UMT.
Uhříněves – FC Háje
6
:
7
Mladší žáci B (2012)
1.5.2024, 15:00, Vodranty T.
Čáslav – FC Háje
9
:
16
Mladší žáci A (2011)
1.5.2024, 15:00, Vodranty T.
Čáslav – FC Háje
5
:
6
Mladší žáci B (2012)
1.5.2024, 16:00, Vítkov T.
FK Viktoria Žižkov – FC Háje
12
:
25
Mladší přípravka A (2015)
1.5.2024, 17:00, Zličín UMT.
FC Zličín – FC Háje
3
:
8
Starší dorost
1.5.2024, 17:00, Zbraslav T.
Zbraslav – FC Háje
2
:
0
Mladší dorost A
2
NÁBOR 2024
(včera 17:00 - včera 18:00)
Více informací o akci
3
ZÁPAS:
3.5.2024, 16:30, Mikulova UMT.
Dukla JM – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
3.5.2024, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Admira
Mladší přípravka A (2015)
MATEŘINA CUP
(před -447 min. - před -567 min.)
Více informací o akci
4
ZÁPAS:
4.5.2024, 09:00, Háje UMT.
FC Háje – Střešovice
Mladší dorost B
4.5.2024, 09:00, D. Počernice T.
D. Počernice – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
4.5.2024, 09:00, Háje UMT.
FC Háje – Zvole
Starší přípravka B (2014)
4.5.2024, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Sokol Třebeš
Starší žáci A (2009)
4.5.2024, 12:00, Mikulova UMT.
Dukla JM – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
4.5.2024, 12:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Sokol Třebeš
Starší žáci B (2010)
4.5.2024, 13:30, Vršovice T.
Vršovice B – FC Háje
Muži B
4.5.2024, 17:00, Vinoř T.
Vinoř – FC Háje
Muži A
5
ZÁPAS:
5.5.2024, 12:30, Háje T.
FC Háje – Tempo B
Starší dorost
5.5.2024, 13:00, Podolí UMT.
Podolí – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
5.5.2024, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – Čestlice
Mladší přípravka B (2016)
5.5.2024, 15:00, Háje T.
FC Háje – Admira
Mladší přípravka B (2016)
5.5.2024, 17:00, Běchovice T.
Běchovice – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
5.5.2024, 17:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Chrudim
Mladší žáci A (2011)
5.5.2024, 17:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Chrudim
Mladší žáci B (2012)
5.5.2024, 17:00, Háje T.
FC Háje – ČAFC
Mladší dorost A
6
MATEŘINA CUP
(06.05.2024 09:00 - 06.05.2024 11:00)
Více informací o akci
7
8
ZÁPAS:
8.5.2024, 09:00, Cholupice T.
Cholupice – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
8.5.2024, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Vysoké Mýto
Mladší žáci A (2011)
8.5.2024, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Vysoké Mýto
Mladší žáci B (2012)
8.5.2024, 13:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Slavia Hradec Králové
Starší žáci B (2010)
8.5.2024, 15:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Slavia Hradec Králové
Starší žáci A (2009)
9
ZÁPAS:
9.5.2024, 17:00, Kolovraty UMT.
Sokol Kolovraty – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
10
ZÁPAS:
10.5.2024, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Kbely
Mladší přípravka A (2015)
10.5.2024, 18:30, Zličín UMT.
FAAZ – FC Háje
Starší dorost
11
ZÁPAS:
11.5.2024, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – TJ Praga
Mladší žáci A (2011)
11.5.2024, 10:00, Admira UMT.
Admira – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
11.5.2024, 10:00, Admira UMT.
Admira – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
11.5.2024, 10:30, Háje T.
FC Háje – TJ Praga
Muži A
11.5.2024, 13:00, Háje T.
FC Háje – Kbely
Mladší přípravka B (2016)
11.5.2024, 14:00, Kbely T.
Kbely – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
11.5.2024, 17:00, Chabry T.
Dolní Chabry – FC Háje
Mladší dorost A
12
ZÁPAS:
12.5.2024, 11:00, Kbely T.
Kbely – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
12.5.2024, 11:45, Háje UMT.
FC Háje – Dolní Měcholupy
Mladší přípravka A (2015)
12.5.2024, 12:30, Loko Praha UMT.
Loko Vltavín – FC Háje
Mladší dorost B
12.5.2024, 13:15, Háje UMT.
FC Háje – Kunratice
Starší přípravka A (2013)
12.5.2024, 14:00, Horní Staré Město T.
Trutnov – FC Háje
Starší žáci A (2009)
12.5.2024, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – Prague Raptors
Mladší žáci B (2012)
12.5.2024, 16:00, Horní Staré Město T.
Trutnov – FC Háje
Starší žáci B (2010)
12.5.2024, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Kyje
Muži B
13
14
15
MATEŘINA CUP
(15.05.2024 09:00 - 15.05.2024 11:00)
Více informací o akci
16
17
ZÁPAS:
17.5.2024, 00:17, Kunratice T.
Kunratice – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
17.5.2024, 17:00, Spoje T.
Spoje – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
17.5.2024, 19:00, Štěrboholy T.
Štěrboholy – FC Háje
Muži A
18
ZÁPAS:
18.5.2024, 09:00, Háje T.
FC Háje – Aritma
Starší přípravka A (2013)
18.5.2024, 10:00, D. Břežany
Dolní Břežany – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
18.5.2024, 10:45, Háje T.
FC Háje – Aritma
Starší přípravka B (2014)
18.5.2024, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – FAAZ
Mladší dorost B
18.5.2024, 14:00, ČAFC UMT.
ČAFC B – FC Háje
Muži B
19
ZÁPAS:
19.5.2024, 09:30, Újezd P4 UMT.
SK Újezd P4 – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
19.5.2024, 10:00, Chodov T.
Chodov – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
19.5.2024, 10:00, Stodůlky UMT.
FC Háje – Stodůlky
Mladší přípravka B (2016)
19.5.2024, 13:00, Háje T.
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka A (2017)
19.5.2024, 14:30, Vršovice T.
Vršovice – FC Háje
Starší dorost
19.5.2024, 17:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Slavia Hradec Králové
Mladší žáci A (2011)
19.5.2024, 17:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Slavia Hradec Králové
Mladší žáci B (2012)
19.5.2024, 17:00, Háje T.
FC Háje – SK Ďáblice
Mladší dorost A
20
21
22
NÁBOR 2024
(22.05.2024 17:00 - 22.05.2024 18:00)
Více informací o akci
23
24
ZÁPAS:
24.5.2024, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Dukla JM
Mladší přípravka A (2015)
25
ZÁPAS:
25.5.2024, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Hostivař
Mladší žáci A (2011)
25.5.2024, 10:30, Háje T.
FC Háje – SK Ďáblice
Muži A
25.5.2024, 12:15, Střešovice UMT.
Střešovice – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
25.5.2024, 13:00, Háje T.
FC Háje – Dukla JM
Mladší přípravka B (2016)
25.5.2024, 13:30, H. Počernice UMT.
Xaverov – FC Háje
Starší žáci A (2009)
25.5.2024, 14:15, Střešovice UMT.
Střešovice – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
25.5.2024, 15:45, H. Počernice UMT.
Xaverov – FC Háje
Starší žáci B (2010)
25.5.2024, 17:00, Střížkov UMT.
FA Praha – FC Háje
Mladší dorost B
26
ZÁPAS:
26.5.2024, 10:00, Libchavy T.
Orlicko – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
26.5.2024, 10:00, Libchavy T.
Orlicko – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
26.5.2024, 12:00, Háje UMT.
FC Háje – Běchovice
Mladší přípravka A (2015)
26.5.2024, 13:15, Háje UMT.
FC Háje – Podolí
Starší přípravka A (2013)
26.5.2024, 14:00, Stodůlky T.
Stodůlky – FC Háje
Mladší dorost A
26.5.2024, 15:15, Bedřichovská UMT.
Meteor B – FC Háje
Starší dorost
26.5.2024, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Dubeč
Mladší žáci B (2012)
26.5.2024, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Hrdlořezy
Muži B
27
ZÁPAS:
27.5.2024, 18:00, Královice T.
Královice – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
28
29
ZÁPAS:
29.5.2024, 15:00, Háje T.
FC Háje – Dukla JM
Starší přípravka A (2013)
29.5.2024, 15:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Vyšehrad
Starší žáci A (2009)
29.5.2024, 16:00, Admira UMT.
Admira – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
29.5.2024, 16:00, Admira UMT.
Admira – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
29.5.2024, 16:45, Háje T.
FC Háje – Dukla JM
Starší přípravka B (2014)
29.5.2024, 17:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Vyšehrad
Starší žáci B (2010)
29.5.2024, 18:00, Královice T.
Královice – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
30
31
Aktuality
15.4.2024
III. Výběr PFS U17
Do třetího, posledního, kempu PFS byli vybraní háječtí hráči: Tadeáš Balon, Václav Brož, Jan Kuneš, Matěj Sobotka, Jan Šesták. Gratulujeme!
5.4.2024
TM UEFA B
Hájecký trenér Lukáš Feňa úspěšně zvládl zkoušky a stal se držitelem licence UEFA B trenér mládeže. Gratulujeme!
31.3.2024
FAČR C licence
Hájecký trenér Hynek Horák úspěšné absolvoval kurz FAČR C licence.
25.3.2024
Velikonoční svátky
Ve čtvrtek 28.3, v pátek 29.3. a v pondělí 1.4. jsou zrušeny všechny tréninky mládeže.
7.3.2024
Výběr PFS U17
Do výběru na 2. kemp pořádaný Pražským fotbalovým svazem se dostali háječtí dorostenci Václav Brož, Petr Dík a Jan Kuneš. Gratulujeme!
1.3.2024
Kemp PFS U13
Na kemp výběru Prahy U13 byli nominováni háječtí hráči - Antonín David, Jakub Jelínek, Jakub Suchánek, Kryštof Vlach. Gratulujeme.
28.1.2024
Pololetní prázdniny
Vzhledem k pololetním prázdninám se v pátek 2.2.2024 ruší tréninky mládežnických kategorií.
Rozpis tréninků
jaro
Individuální tréninky
NÁBOR
2024
Fotbalové kempy 2024
Zimní liga 23/24
FanShop
Klubová akademie
Partner
SK Slavia Praha
Příručka hájeckého rodiče
Členství FAČR
Metodické
články
Jihovýchodní liga
Sledujte nás na Facebooku
Sledujte nás na Instagramu
Partneři