Fanzóna

Fanshop

VÍTEJTE V HÁJECKÉM FANSHOPU!

Všechny objednané produkty předáváme pouze osobně v prostorách kabin areálu K Jezeru. Platbu za produkty přijímáme pouze v hotovosti při předání (připravte si pokud možno částku přesně).

Zboží v sekci "klubových předmětů" je možno zakoupit přímo v areálu po oslovení správců. Internetovou objednávku "klubových předmětů" využívejte spíše v případě zájmu o vyšší počet kusů.

Do formuláře zadejte prosím své jméno, příjmení, telefonní číslo a emailovou adresu, budeme Vás kontaktovat, až bude Vaše objednávka připravena.

Pokud objednáváte produkty značky Nike, napište do poznámek formuláře číslo, nebo iniciály, které chcete jako potisk na objednané zboží. Bez vyplnění kolonky "poznámka", nepůjde objednávka odeslat!

Hromadné objednávky produktů značky Nike zasíláme dodavateli vždy přibližně 10. a 20. den v měsíci. Dodací lhůta záleží na dostupnosti zboží na skladu.

Zboží je možno vyzkoušet v prostorách areálu K Jezeru po domluvě s Vaším trenérem.

Svou objednávkou udělujete souhlas fotbalovému klubu FC Háje Jižní Město, se sídlem Strossmayerovo náměstí 1297/9, 170 00, Praha 7, IČ: 67779662. (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen "zákon o ochraně osobních údajů") zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, e-mail a telefonní číslo.
Jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mail je nutné zpracovat za účelem dokončení objednávky v eshopu. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.
S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje fotbalového klubu FC Háje Jižní Město.

Oblečení pro dospělé

Dres - dospělý