Fanzóna

Fanshop

VÍTEJTE V HÁJECKÉM FANSHOPU!

Všechny objednané produkty předáváme pouze osobně v prostorách kabin areálu K Jezeru. Platbu za produkty přijímáme pouze v hotovosti při předání (připravte si pokud možno částku přesně).

Zboží v sekci "klubových předmětů" je možno zakoupit přímo v areálu po oslovení správců. Internetovou objednávku "klubových předmětů" využívejte spíše v případě zájmu o vyšší počet kusů.

Do formuláře zadejte prosím své jméno, příjmení, telefonní číslo a emailovou adresu, budeme Vás kontaktovat, až bude Vaše objednávka připravena. Dále vždy vyplňte jméno a příjmení hráče/hráčky, pro kterého/kterou oblečení objednáváte (pokud objednáváte pro sebe, vyplňte jméno své) a ročník narození hráče/hráčky. Vždy je potřeba vyplnit kolonku "potisk" (ideálně číslo nebo iniciály), pokud si žádný potisk nepřejete, nebo objednáváte produkty, u kterých potisk není, vyplňte zde "NE".

Hromadné objednávky produktů značky Nike zasíláme dodavateli vždy přibližně 10. a 20. den v měsíci. Dodací lhůta záleží na dostupnosti zboží na skladu.

Zboží je možno vyzkoušet v prostorách areálu K Jezeru po domluvě s Vaším trenérem.

V případě dotazů kontaktujte Matěje Souchu (matej.soucha@gmail.com). Ze stejné emailové adresy dostanete informaci, že si objednané produkty můžete vyzvednout. Děkujeme.

Svou objednávkou udělujete souhlas fotbalovému klubu FC Háje Jižní Město, se sídlem Strossmayerovo náměstí 1297/9, 170 00, Praha 7, IČ: 67779662. (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen "zákon o ochraně osobních údajů") zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, e-mail a telefonní číslo.
Jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mail je nutné zpracovat za účelem dokončení objednávky v eshopu. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.
S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje fotbalového klubu FC Háje Jižní Město.

Oblečení pro dospělé

Dres - dospělý
NIKE Dres FC Háje - dospělý

Mikina - dospělý
NIKE Mikina FC Háje - dospělý

Šusťáková bunda - dospělý
NIKE Šusťáková bunda FC Háje - dospělý

Zimní bunda - dospělý (nový model)
NIKE Zimní bunda FC Háje - dospělý (nový model)

Kraťasy - dospělý
NIKE Kraťasy - dospělý

Tepláky - dospělý
NIKE Tepláky - dospělý

Štulpny

Oblečení pro děti

Dres - dítě
NIKE Dres FC Háje - dítě

Mikina - dítě
NIKE Mikina FC Háje - dítě

Šusťáková bunda - dítě
NIKE Šusťáková bunda FC Háje - dítě

Zimní bunda - dítě (nový model)
NIKE Zimní bunda FC Háje - dítě (nový model)

Kraťasy - dítě

Samolepka FC Háje

Láhev
Láhev FC Háje

Veškeré klubové předměty si můžete kdykoliv zakoupit přímo v našem areálu
K Jezeru.
Stačí na místě požádat paní správcovou. Platba probíhá pouze v hotovosti.

Objednavkový formulář

Jméno a příjmení*