Spolupráce

Mateřské školy

Určitě jste během minulých let zaznamenali, že náš klub pořádá pravidelně pro mateřské školy z Prahy 11 svůj vlastní turnaj MATEŘINACUP. Společně se utkají děti předškolního věku se svými vrstevníky z jiných školek. I letos tento turnaj chystáme pořádat.

V září loňského roku jsme spolupráci se školkami rozšířili a vytvořili v jednotlivých školkách fotbalový kroužek. Úzkou spolupráci máme s MŠ Drabíkova, MŠ Markušova, kde je ještě spolupráce rozšířena na Základní školu Květnového Vítězství 1554. Kluci a holčičky se pravidelně jednou týdně účastní fotbalového tréninku, kde se seznamují s fotbalovým míčem a získávají základní pohybové i fotbalové dovednosti. Tato činnost je u dětí velmi oblíbená a od února 2013 naši trenéři rozšířili svoje trenérské působení na další mateřskou školu, tentokrát MŠ Madolinka.

Ve školkách vedeme v rámci dopoledního vyučování fotbalové kroužky v tělocvičnách a na hřištích okolních škol. Opět tím dáváme možnost pohybu i neregistrovaným dětem. Kroužky řídí licencovaní trenéři FC Háje JM ve spolupráci s učitelkami mateřských škol.

Pro trenéry i děti je toto trénování opravdový zážitek, hrát v dresu, vyzkoušet si zápas a hlavně se připravit na velký fotbalový turnaj.

Spolupracujeme s těmito školkami: MŠ Drabíkova, MŠ Madolinka, MŠ Konstantinova, MŠ Sulanského, MŠ Markušova, MŠ Hrabákova, MŠ Dubnova

Kontaktní osoba: Mgr. Renáta Klíčová - tel: 603 154 352, email: r.klicova@seznam.cz

MŠ Dubnova + MŠ Markušova

MŠ Sulanského