GDPR: Obecné nařízení o ochraně osobních údajů
Zde pro vás máme dva soubory ke stažení.

1. Informační povinnost: Zde můžete najít informace o tom, které osobní informace zpracováváme a jak s nimi nakládáme.
  2. Souhlas rodičů: Zde vás musíme poprosit o spolupráci. Tento soubor je třeba stáhnout, vytisknout a podepsaný odevzdat co nejdříve trenérovi svého dítěte.

Informační povinnost
Souhlas rodičů

Zranění - pojištění
Při zranění na oficiálním tréninku nebo utkání může poškozený žádat pojišťovnu o finanční odškodnění. Pro tyto situace je klub pojištěn.
Pro pojišťovnu je potřeba vyplnit dokument ZDE. O číslo pojistky klubu požádejte Renatu Klíčovou - ideálně formou emailu r.klicova@seznam.cz.

Potvrzení o platbě příspěvků
V případě, že požadujete potvrzení o úhradě platby příspěvků zašlete požadavek na email filip.semorad@email.cz spolu s vyplněnou tabulkou, kterou můžete stáhnout ZDE a potvrzením o zaplacení.

Faktura pro úhradu platby příspěvků
Pokud požadujete vystavit fakturu pro úhradu platby příspěvků zašlete požadavek na email filip.semorad@email.cz spolu s vyplněnou tabulkou, která můžete stáhnout ZDE.