Klub
Představení
Historie
Provozní informace
Filosofie
Partneři
Provozní řád areálu
KA5
Týmy
Muži A
Muži B
Starší dorost
Mladší dorost A
Mladší dorost B
Starší žáci A (2009)
Starší žáci B (2010)
Mladší žáci A (2011)
Mladší žáci B (2012)
Starší přípravka A (2013)
Starší přípravka B (2014)
Mladší přípravka A (2015)
Mladší přípravka B (2016)
Předpřípravka A (2017)
Předpřípravka B (2018)
Fanzóna
Fanshop
Bazar
Fotogalerie
Videogalerie
Archiv
Sp
lupráce
Partnerský klub - SKS
Fyzioklinika
Mateřské školy
Základní školy
Kluby
SportFotbal
Výživa Dáša Černá
Mládež
Zimní liga
Jihovýchodní liga
Háje Cupy
Nábor hráčů
Nábor trenérů
Fotbalové kempy
Individuální tréninky
Rodiče
Členství v klubu
Pro rodiče
Ke stažení
Metodické články
Trénuj
Strečink
Zdravá výživa
Recepty
Kontakty
Vedení klubu
Trenéři a vedoucí
Mapy hřišť
Mapy tělocvičen a hal
Kantýna
FC Háje
Jižní Město
Oficiální web fotbalového klubu
úterý 30.4.2024
|
Klub
|
Přečteno: 120
Mateřina Cupy 2024
2.5.2024 | Přečteno: 47
Zemřel bývalý hráč Jiří Routek
11.4.2024 | Přečteno: 410
Zemřel trenér Jaroslav Brunát
7.4.2024 | Přečteno: 800
Čarodějnice 2024
5.4.2024 | Přečteno: 242
Jihovýchodní liga - Jaro 2024
26.3.2024 | Přečteno: 569
NÁBOR 2024
22.3.2024 | Přečteno: 952
Statut Klubová akademie - kategorie 5
17.3.2024 | Přečteno: 1253
Rozpis tréninků - jaro 2024
11.3.2024 | Přečteno: 389
Velikonoce na Hájích
9.3.2024 | Přečteno: 497
Hájecká U8 na společném tréninku se Slavií
26.2.2024 | Přečteno: 487
Shrnutí zimní ligy na Hájích
Zobrazit archiv
<
červen 2016
>
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
1
2
3
4
ZÁPAS:
4.6.2016, 08:30, Schulhoffova UMT
FC Háje – D. Počernice
0
:
22
Starší přípravka A (2013)
4.6.2016, 08:30, Schulhoffova UMT
FC Háje – D. Počernice
0
:
22
Starší přípravka B (2014)
4.6.2016, 08:45, Modřany T
Modřany – FC Háje
Mladší žáci C (2008)
4.6.2016, 09:00, Háje UMT
FC Háje – Řeporyje
4
:
0
Starší žáci A (2009)
4.6.2016, 10:00, Radotín UMT
SC Radotín – FC Háje
22
:
28
Mladší přípravka B (2016)
4.6.2016, 10:15, Schulhoffova UMT
FC Háje – Vršovice
Mladší přípravka A (2015)
4.6.2016, 11:00, Háje UMT
FC Háje – Braník
2
:
3
Muži A
4.6.2016, 11:00, V Úžlabině UMT
Junior – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
4.6.2016, 11:30, Radotín UMT
SC Radotín – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
4.6.2016, 11:45, Schulhoffova UMT
FC Háje – Tempo
1
:
33
Mladší přípravka B (2016)
4.6.2016, 12:00, Chodov T
Chodov – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
4.6.2016, 13:30, Háje UMT
FC Háje – Vyšehrad
15
:
24
Starší přípravka B (2014)
4.6.2016, 13:45, Dolní Počernice T
D. Počernice – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
4.6.2016, 15:00, Háje UMT
FC Háje – Vyšehrad
16
:
5
Starší přípravka A (2013)
5
ZÁPAS:
5.6.2016, 13:15, Zličín T
FC Zličín – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
5.6.2016, 14:30, Tempo UMT
Tempo – FC Háje
Mladší dorost A
5.6.2016, 15:00, Háje UMT
FC Háje – D. Počernice
Starší žáci B (2010)
5.6.2016, 17:00, Háje UMT
FC Háje – Třeboradice
Muži B
5.6.2016, 17:00, Tempo UMT
Tempo – FC Háje
2
:
1
Starší dorost
6
7
8
Nábor dětí
(08.06.2016 17:30 - 08.06.2016 18:30)
Více informací o akci
9
ZÁPAS:
9.6.2016, 17:00, Háje UMT
FC Háje – Tempo
Starší přípravka B (2014)
9.6.2016, 17:00, Cholupice T
Cholupice – FC Háje
1
:
3
Starší žáci B (2010)
9.6.2016, 17:30, Motorlet UMT
Motorlet – FC Háje
25
:
9
Starší přípravka A (2013)
10
ZÁPAS:
10.6.2016, 17:00, Šeberov UMT
AFK Šeberov – FC Háje
23
:
5
Mladší přípravka B (2016)
11
ZÁPAS:
11.6.2016, 10:30, Zličín T
FC Zličín – FC Háje
5
:
0
Muži A
11.6.2016, 10:30, Háje UMT
FC Háje – Klánovice
3
:
1
Mladší dorost A
11.6.2016, 10:30, Schulhoffova UMT
FC Háje – Braník
33
:
32
Mladší přípravka B (2016)
11.6.2016, 11:30, Motorlet UMT
Motorlet – FC Háje
5
:
30
Starší přípravka B (2014)
11.6.2016, 13:00, Háje UMT
FC Háje – Střešovice
Mladší žáci A (2011)
11.6.2016, 13:00, Kolovraty UMT
Sokol Kolovraty – FC Háje
19
:
4
Starší přípravka A (2013)
11.6.2016, 13:00, Kolovraty UMT
Sokol Kolovraty – FC Háje
19
:
4
Starší přípravka B (2014)
11.6.2016, 15:00, Háje UMT
FC Háje – Turnaj
Starší přípravka B (2014)
11.6.2016, 15:00, Háje UMT
FC Háje – Turnaj
Starší přípravka A (2013)
11.6.2016, 17:00, Kbely T
Kbely – FC Háje
Muži B
Turnaj Jihovýchodní ligy
(11.06.2016 15:00 - 11.06.2016 17:00)
Více informací o akci
12
ZÁPAS:
12.6.2016, 14:00, Kbely T
Kbely – FC Háje
Starší žáci A (2009)
12.6.2016, 15:15, Háje UMT
FC Háje – Junior
Mladší žáci C (2008)
12.6.2016, 17:00, Háje UMT
FC Háje – FC Zličín
1
:
1
Starší dorost
12.6.2016, 17:00, Tempo UMT
Tempo – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
13
14
15
ZÁPAS:
15.6.2016, 18:30, Háje UMT
FC Háje – SK Libuš
Mladší žáci B (2012)
16
ZÁPAS:
16.6.2016, 16:30, ČAFC UMT
ČAFC – FC Háje
23
:
15
Mladší přípravka A (2015)
16.6.2016, 17:00, Háje UMT
FC Háje – Xaverov
6
:
27
Starší přípravka B (2014)
17
18
ZÁPAS:
18.6.2016, 08:30, ČAFC UMT
ČAFC – FC Háje
16
:
35
Mladší přípravka B (2016)
18.6.2016, 09:00, Boskovice T
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka A (2017)
18.6.2016, 09:00, Háje UMT
FC Háje – Aritma
Starší žáci A (2009)
18.6.2016, 09:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – Sokol Kolovraty
24
:
10
Mladší přípravka A (2015)
18.6.2016, 10:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – VOLNÉ
Mladší přípravka B (2016)
18.6.2016, 10:30, Schulhoffova UMT
FC Háje – AFK Šeberov
2
:
12
Starší přípravka A (2013)
18.6.2016, 10:30, Schulhoffova UMT
FC Háje – AFK Šeberov
Starší přípravka B (2014)
18.6.2016, 11:00, Háje UMT
FC Háje – Stodůlky
2
:
2
Muži A
18.6.2016, 13:30, Háje UMT
FC Háje – Xaverov
7
:
15
Starší přípravka A (2013)
18.6.2016, 17:00, Vyšehrad UMT
Junior – FC Háje
0
:
1
Starší dorost
19
ZÁPAS:
19.6.2016, 09:00, ZŠ Chaplinovo náměstí UMT
FAAZ – FC Háje
Mladší žáci C (2008)
19.6.2016, 15:00, Háje UMT
FC Háje – H. Měcholupy
8
:
0
Starší žáci B (2010)
19.6.2016, 16:30, ČAFC UMT
ČAFC – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
19.6.2016, 17:00, Háje UMT
FC Háje – ČZU
Muži B
19.6.2016, 17:00, Loko Vltavín UMT
Loko Vltavín – FC Háje
1
:
2
Mladší dorost A
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Aktuality
15.4.2024
III. Výběr PFS U17
Do třetího, posledního, kempu PFS byli vybraní háječtí hráči: Tadeáš Balon, Václav Brož, Jan Kuneš, Matěj Sobotka, Jan Šesták. Gratulujeme!
5.4.2024
TM UEFA B
Hájecký trenér Lukáš Feňa úspěšně zvládl zkoušky a stal se držitelem licence UEFA B trenér mládeže. Gratulujeme!
31.3.2024
FAČR C licence
Hájecký trenér Hynek Horák úspěšné absolvoval kurz FAČR C licence.
25.3.2024
Velikonoční svátky
Ve čtvrtek 28.3, v pátek 29.3. a v pondělí 1.4. jsou zrušeny všechny tréninky mládeže.
7.3.2024
Výběr PFS U17
Do výběru na 2. kemp pořádaný Pražským fotbalovým svazem se dostali háječtí dorostenci Václav Brož, Petr Dík a Jan Kuneš. Gratulujeme!
1.3.2024
Kemp PFS U13
Na kemp výběru Prahy U13 byli nominováni háječtí hráči - Antonín David, Jakub Jelínek, Jakub Suchánek, Kryštof Vlach. Gratulujeme.
28.1.2024
Pololetní prázdniny
Vzhledem k pololetním prázdninám se v pátek 2.2.2024 ruší tréninky mládežnických kategorií.
Rozpis tréninků
jaro
Individuální tréninky
NÁBOR
2024
Fotbalové kempy 2024
Zimní liga 23/24
FanShop
Klubová akademie
Partner
SK Slavia Praha
Příručka hájeckého rodiče
Členství FAČR
Metodické
články
Jihovýchodní liga
Sledujte nás na Facebooku
Sledujte nás na Instagramu
Partneři