archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2016 byly zveřejněny tyto aktuality:

12.6.Schůze klubů z JMDne 23.6. se od 19 hodin koná v kantýně na Hájích schůze autorů sportovní koncepce v podobě zapsaného ústavu a lidí z oblasti sportu. Na schůzi byli pozváni zástupci všech sportovních oddílů z Jižního Města a všichni zastupitelé MČ P11.
11.6.Závěrečná trenérská schůzeV úterý 14.6. se od 19 koná závěrečná trenérská schůze. Prosíme všechny trenéry a vedoucí, aby si s sebou přinesli průkazku licence.
11.6.Výběr U12Výběr Prahy U12 (ročník 2004) v celorepublikovém finále vyhrál všechny utkání a zvítězil tak v turnaji výběrů FS a OFS. O 1. místo v republice se za Háje zasloužili Kuba Peterka, Mára Musil a trenér Otmar Mansour. Gratulujeme.
7.6.Přeložený zápas MŽ BZápas mladších žáků B proti Libuši se přesouvá ze soboty 11.6. nově na středu 15.6. od 18:30.
6.6.Starší žáci AStarší žáci A potvrdili vítězstvím nad Řeporyjemi prvenství v soutěži a vykopali tak postup do přeboru. Gratulujeme.