Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.11.Kapitán Hájů Dub: Do hospody si to vyříkat nepůjdeme, ale zastavit prohry musímewww.fotbalpraha.cz

Báječný start do přeboru proměnily fotbalové Háje ve čtrnáct bodů. Ty vyválčily za šest kol a vypadalo to na parádní sezonu. Dalších pět kol ale tým kapitána Tomáše Duba neuhrál ani bod a propadl se ze špičky na desáté místo. „Ve zbytku podzimu nás nečekají lehká utkání, ale věřím, že zase nastartujeme a budeme mít jako tradičně přes dvacet bodů,“ říká kapitán Hájů.

3.11.SK Union Vršovice - FC Háje JM 2:1 (1:0)www.fotbalpraha.cz

Lídr z Vršovic určitě nebyl v souboji s desátými Hájemi lepším mužstvem, ale nakonec zápas k tříbodovému zisku dotáhl. Přestože šel už ve 4. minutě Šimrem proměněnou penaltou do vedení, které po změně stran ještě navýšil, tak v závěru musel hodně zabojovat, aby jednobrankovou výhru uhájil. Háje tak zaznamenaly už šestou prohru v řadě a určitá krize tak v mužstvu trvá.

4.11.Mladší přípravka 2005 - SK Slavia PrahaTadeáš Kubů

Sobotní ranní utkání jsme sehráli se Slavií, kterou jsme přivítali na našem domácím hřišti.

4.11.Mladší přípravka 2005 - FA PrahaTadeáš Kubů

Poslední podzimní zápas jsme sehráli s Fotbalovou akademií Praha.

5.11.Mini Cup ročníku 2007 - 1.místoRenata Klíčová

V sobotu 2.11.2013 se předpřípravka, ročník 2007 zúčastnila již po čtvrté turnaje s názvem Minicup, který organizuje fotbalový klub ČAFCa. Tentokrát jsme z turnaje odjížděli jako vítězové. Naši kluci si vybojovali 1.místo a také jeden z hráčů Jan Kuneš si odnesl individuální ocenění  - střelec turnaje. Počasí nás nezlobilo, fanouškové nás podporovali a fotky vystihují vše. Klukům patří gratulace, fanouškům a trenérům dík. Klíčová Renata.

5.11.Mladší žáci B - Kyje 9:2Viliam Krbúšik

Zápas se odehrál za špatných povětrnostních podmínek. Celý zápas pršelo, což naší kombinační hře nevyhovuje.

5.11.Třeboradice B - FC Háje JM B 2:2 (1:2)Petr Lojda

V neděli 3.11. jsme za dušičkového počasí hostovali v Třeboradicích. Domácí byli spolu s Chodovem v čele tabulky. K tomu aby svoje postavení udrželi, potřebovali nás porazit.

6.11.Mladší přípravka 2006 - SK Slavia PrahaOtmar Mansour

V sobotu jsme doma na Schulhoffce odehráli vyrovnaný zápas proti o rok mladším Slávistům. Toto utkání kluci skvěle odmakali, čímž si vysloužili velkou odměnu, a to skvělé fandění rodičů obou táborů.

6.11.Bohemians 1905 - Mladší přípravka 2006Otmar Mansour

V neděli jsme nastoupili k zápasu proti o rok mladším klokánkům. Zápas se stejně jako v sobotu odehrával v pohodové atmosféře.

9.11.Trenérská schůzeOtmar MansourV úterý 12.11. se uskuteční od 19:00 v kantýně trenérská schůze.
11.11.ABC Bráník - Mladší přípravka 2005Tadeáš Kubů

Předposlední podzimní utkání jsme odehráli ve slunném počasí na hřišti týmu ABC Bráník

12.11.FC Háje JM - Přední Kopanina 2:2 (1:2)www.fotbalpraha.cz

Fotbalisté Hájů sice prolomili černou sérii porážek, přesto neukončili období bez výhry, které trvá už 7 týdnů. Naposledy získali tři body 21. září proti Uhříněvsi (5:1). Následovalo šest proher, v sobotu pak remíza 2:2 s Přední Kopaninou. Háje rychle vedly, ale pak zase dotahovaly po dvou kuriózních gólech soupeře. Podívejte se na sestřih nejzajímavějších momentů a komentáře z obou stran.

13.11.Mladší přípravka 2006 - Střešovice 1911Otmar Mansour

V sobotu jsme na Schulhoffce odehráli poslední podzimní mistrovský zápas jedné soutěže, kterou hrajeme. Pokračujeme v dobrém trendu počtu vstřelených branek, tentokrát jich bylo 17.

13.11.ABC Braník - Mladší přípravka 2006Otmar Mansour

V neděli nás čekalo brzké vstvání na hřiště Braníku. Začátek v 8:00 opravdu není ideální, ale děti to zvládly v pohodě. Zase jsme nastříleli dost branek, což mi dělá velkou radost.

13.11.Mladší přípravka 2005 - Mladší přípravka 2006Otmar Mansour

V sobotu jsme si v rámci klubu zahráli přátelský zápas mezi 2005 a 2006 na jedno hřiště. Toto utkání mělo velký smysl. Nastoupili v něm kluci, kteří se učí pomaleji a soutěž je na ně prozatím příliš rychlá, aby se jejich kvalita projevila i gólově. Oba týmy v zápase vstřelily 20 gólů.

13.11.Střešovice B - Mladší dorost A 1:0 (0:0)Jiří Dupal

Přeložený zápas na čtvrteční večer se odehrál za umělého osvětlení na Střešovické UMT.

13.11.Mladší dorost A - Tempo 9:0 (4:0)Jiří Dupal

V nedělním odpoledni jsme na domácí UMT odehráli zápas proti Tempu. Začátek zápasu se vyvíjel   podle naších představ. Tempo se snažilo hrát, ale naráželo na naše napadající hráče, kteří jim v čas  odebírali  balón. Hosté dělali mnoho chyb, čímž nám umožnovali navyšovat skóre. Samotné Tempo mělo jen pár skoro šancí.

13.11.Admira B - Mladší dorost A 0:1 (0:0)Jiří Dupal

V předposledním utkání naší soutěže jsme v sobotu cestovali do Kobylis na Admiráckou UMT. Tušili jsme těžký zápas. Admira je vždy dobře připravená.

14.11.Tréninky listopad + prosinecOtmar Mansour

O víkendu se hraje poslední kolo mládežnických soutěží a najíždí se do zimního režimu trénování. Poslední tréninky proběhnou dne 17.12., po tomto datu už nikdo netrénuje. Některé týmy však budou končit dříve. Začátek tréninků v příštím roce je od pondělí 6.1.2014. Termíny naleznete níže v článku, dále pak u jednotlivých kategorií v sekci mužstvo (vámi vybrané) ---> trénink, či v google kalendáři (odkaz kalendář). Info se také dozvíte u svých trenérů.

15.11.FC Háje JM B - Junior Praha 2:0 (0:0)Petr Lojda

V neděli 10.11. jsme za soustavného deště odehráli poslední letošní domácí utkání, soupeřem byl Junior.

Další stránky
12>>