Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2013 vyšly tyto články:

27.2.Spolupráce s mateřskými školami ........... co možná ještě nevíteRenata Klíčová

Určitě jste během minulých let zaznamenali, že náš klub pořádá pravidelně pro mateřské školy z Prahy 11 svůj vlastní turnaj MATEŘINACUP.  Společně se utkají děti předškolního věku se svými vrstevníky z jiných školek. I letos tento turnaj chystáme pořádat.

27.2.Ročník 2005 odehrál turnaj v RadlicíchDavid Prachař

V neděli 24.2. jsme odehráli další turnaj ve sportovní hale v Radlicích. Po ranní sněhové kalamitě nakonec dorazili všichni nominovaní a tudíž jsme mohli i do prvního zápasu nastoupit v plné sestavě.

26.2.Starší přípravka 2002 - Turnaj BenešovMatěj Soucha

Na již tradičním a posledním turnaji v Benešově se starší přípravka umístila na 5. místě.

26.2.Ročník 2006: 11 gólů a spousta kličekOtmar Mansour

V neděli 24.2. jsme se účastnili turnaje v DDM Modřany. Turnaj pořádalo Tempo, které má stejné kritérium pořadí, jako na našich turnajích: hraje se na góly. Kluci jich dali 11 a odvezli si bronzové medaile.

25.2.Hodnocení podzimu - Muži AZdeněk Slabý

S drobnou časovou odmlkou přinášíme poslední hodnocení, a to A mužů, kteří v podzimní části hledali hlavně střelce branek.

23.2.FC Háje JM – Sokol Královice 4:3 (1:2)Petr Lojda

V sobotu od  9 hodin sehráli muži „A“ další přípravný zápas. Tentokrát jim byl soupeřem celek Sokol Královice, který je po podzimní části na druhém místě v přeboru. Hosté přijeli s novým trenérem panem Konigsmarkem a oslabeni o několik hráčů, kteří z klubu odešli. Největším oslabením je pro Královice určitě odchod Jiřího Nováka.

21.2.Starší přípravka 2002 - Turnaj NeratoviceMatěj Soucha

Starší přípravka ročník 2002 se na turnaji v Neratovicích umístila na prvním místě!!!

18.2.Turnaj rodičůOtmar Mansour

V sobotu 2.3. se koná turnaj rodičů jednotlivých hájeckých týmů. Akce se koná v hale na Květňáku od 13 do 17 hod. Prosím družstva, aby se mi přihlásila do úterý 26.2. buď prostřednictvím trenérů nebo na email Otas.Mansour@seznam.cz či tel 728 871 564, abychom měli přehled o počtu týmů a mohli tomu přizpůsobit rozpis a systém. I maminky fotbalistky jsou vítány :-). Děkuji.

Důležité info - vstup pouze v obuvi se světlou podrážkou.

17.2.Turnaj 1. a 2. tříd PFS - KvětňákOtmar Mansour

Předminulý čtvrtek 7.2. jsme se s Květňákem účastnili semifinálového kole poháru PFS pro 1. a 2. třídy. Kluci se snažili naplno, přesto vypadli ve čtvrtfinále s vítězem druhé skupiny.

17.2.Jarní rozpis zápasůOtmar Mansour

Na stránky byl nahrán rozpis zápasů ke každé kategorii. Prosím trenéry a vedoucí o kontrolu dle stránek PFS, které jsou i nadále rozhodující. V případě nesrovnalostí mě prosím kontaktujte. Upozornění pro rodiče mládežnických kategorií, na Velikonoce se mistrovské zápasy nehrají - výjimkou je starší dorost.

17.2.Malí fotbalisté sportovali na horáchRenata Klíčová

V době jarních prázdnin Prahy 4 naši fotbalisté nezaháleli a zúčastnili se zimního fotbalového soustředění. Letos mladší žáci a fotbalové přípravky vyjeli do Jizerských hor. Celý týden v  lyžařském středisku Bedřichov vylepšovali, pod vedením instruktorů, svoje lyžařské dovednosti.  Sněhu bylo opravdu hodně, občas nám také svítilo sluníčko a sjezdovky byly každý den perfektně upravené.

16.2.Přátelské zápasy Muži A, Muži B 16.2.Petr Lojda

V sobotu 16.2. sehráli muži další dvě přípravná utkání. V prvním nastoupili proti Slavoji Vyšehrad, ve druhém proti Viktorii Štěrboholy.

13.2.Starší žáci A: Zrušení tréninkuFilip Semorád

Zítřejší trénink starších žáků A se ruší.

10.2.FC Háje JM - Louňovice 1:1 (1:0)Petr Lojda

V neděli 10.2. odehráli muži druhé přípravné utkání. Soupeřem jim byl účastník středočeského přeboru Slavia Louňovice, která je po podzimu na druhém místě.

8.2.Video Kop Cup 2013 + fotoOtmar Mansour, DDM JM

V článku si můžete prohlédnout video z lednového turnaje základních škol Kop Cupu, na kterém se organizačně podílel velkou měrou náš klub. Účastnilo se zde velké množství hájeckých dětí od 1. do 5. třídy. Pod videem také naleznete odkaz na fotky z turnaje.

6.2.Ukázkové video koordinace ročníku 2005Otmar Mansour

V článku naleznete ukázkové video koordinačních věcí doplněné u aerobic, které natočil ročník 2005. Video trvá přibližně 7 minut a ukazuje pět cvičení. Mnohdy děti zvládnou dané úkony lépe než dospělí.

3.2.První přáteláky mužů A i BPetr Lojda

V sobotu 2.2. sehráli muži první dvě přípravná utkání. Po měsíci běhání a nabírání fyzičky, byla utkání pro hráče v podstatě odměnou za dřinu, kterou podstoupili. Herní projev v obou zápasech odpovídal prvnímu utkání, sestavám a zkoušení herních variant.