Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.10.FC Háje JM B - Újezd P4 5:5 (2:1)Petr Lojda

V pondělí v den státního svátku na naše hřiště přijelo mužstvo Újezdu Praha 4. V sestavě hostů došlo k výrazným změnám. Oproti loňské sezóně se pouze v roli diváku objevila dvojice zkušených hráčů Nykl,Bílek. Hrající trenér Škoda zůstal na lavičce a do zápasu nastoupil až v jeho závěru.

31.10.Plakáty sezóna 2013/2014Otmar Mansour

Dnes dorazily na Háje plakáty pro sezónu 2013/2014. Plakáty budou k dispozici u trenérů či u pana a paní Vojtíškových. Plakát bude v brzkého době i ke stažení v PDF formátu v sekci download. 

30.10.Meteor Praha - Mladší přípravka 2006Otmar Mansour

O podzimních prázdninách jsme odehráli zápas v Libni proti Meteoru. 

29.10.Junior - Mladší žáci B 6:4 (5:2)Viliam Krbúšik

Tento zápas nám absolutně nevyšel a nezvládli jsme ho z vícero aspektů.

29.10.Tempo - Mladší přípravka 2005Matěj Soucha

V pátek jsme před prodlouženým víkendem zavítali na hřiště Tempa, kde jsme opět v pohodové atmosféře sehráli na dvou hřištích mistrovské utkání.

29.10.Meteor Praha - Mladší přípravka 2005David Prachař

Tuto sobotu jsme odehráli zápas na Meteoru. Nejdříve to vypadalo, že budeme hrát bez střídání, nakonec Tomík dorazil těsně před prvním hvizdem.

28.10.Brankářský trénink zítra odpadáOtmar Mansour

V úterý 29.10. odpadá brankářský trénink z důvodu podzimních prázdnin. Další tréninky budou probíhat do ukončení soutěžní části, tedy 5.11. a 12.11.. Poté se bude trénovat dle rozpisu na zimní období.

27.10.FC Háje JM - Sokol Královice 0:1 (0:0)www.fotbalpraha.cz

Jakub Pospíšil na Hájích fotbalově vyrůstal, oklikou přes Mukařov nakonec zakotvil v Královicích. A v jejich dresu jediným gólem Háje porazil 1:0. Pro domácí to byla již pátá porážka v řadě. Další kuriozitou duelu Háje – Královice byl start hrajícího kapitána hostů Martina Hyského. Na Hájích s fotbalem začínal svou cestu k profesionální kariéře a na jejich hřiště se vrátil po třiadvaceti letech.

25.10.Můj první klub - video z tréninku Hájů, Motorletu, StodůlekOtmar Mansour

Zde si můžete prohlédnout sestřih videa z akce PFS Můj první klub. V sestřihu naleznete trénink a rozhovory s dětmi a rodiči ročníku 2007.
 

24.10.FC Tempo Praha - Mladší žáci C 9:2Martin Tichý

Průběh tohoto tréninkového utkání, v rámci přípravy se odehrálo v rytmu volnějšího tréninkového tempa, bohužel s laxním přístupem, jak občas bývá zvykem i na trénincích. Ze zápasu jsme hráli jen deset minut, kdy jsme vsítili zásluhou přesných a rychlých kombinací, dvě branky, střelcem byl v obou případech náš rychlonohý Mike.

24.10.Sokol Nebušice - Mladší žáci C 11:3Martin Tichý

Upřímně, nemám co bych k tomuto divadlu napsal. Ti, co byli s námi na utkání, aby podpořili své ratolesti viděli, a ti co tam nebyli....asi bude stačit jen to, že jsem do zápisu o utkání zapsal stížnost na vedení zápasu.

24.10.JM Chodov - FC háje JM B 4:2 (1:0)Petr Lojda

V sobotu 19.10. jsme za slunečného počasí hostovali na hřišti jihoměstského rivala Chodova. Pro nás začal zápas již v pátek, byl to zápas se sestavou. Vzhledem k velkému počtu omluvenek (zranění,práce,nemoc) jsme museli opět požádat hráče dorostu o výpomoc.

24.10.Sparta Praha - Mladší přípravka 2006Jan Špinka

V sobotu jsme se vydali změřit síly na Strahov se Spartou Praha. Před utkáním bylo znatelné, jak jsou kluci na tento zápas natěšeni.

24.10.1999 Praha - Mladší přípravka 2006Jan Špinka

Na naše druhé sobotní utkání jsme vyrazili do Stodůlek. Dorazilo tam i kvarteto hráčů ze zápasu se Spartou. S trenérem Stodůlek jsme se dohodli, že rozdělíme hřiště na nastartovanější a na pomaleji se učící.

22.10.Mladší dorost B - Dolní Počernice 2:3 (2:1)Jiří Dupal

Za krásného slunečného nedělního odpoledne jsme na Hájecké UMT přivítali Dolní Počernice, které okupovali v tabulce příčku hned nad námi.

22.10.Mladší dorost A – Motorlet C 2:2 (2:1)Jiří Dupal

Na poslední chvíli přeložený zápas jsme nakonec odehráli v sobotu na Motorletu s týmem z druhého místa v tabulce.

22.10.Mladší žáci B - ABC Braník 3 : 2 (1:0)Viliam Krbúšik

Po minulém zápasu , ve kterém jsme zvítězili nad silnou Aritmou na jejich půdě, jsme doma přivítali hráče z Braníka. Na Braníku se podobně jako na Hájích dělá velmi dobrá práce s mládeží.

21.10.Sparta Praha - Mladší přípravka 2005Matěj Soucha

V sobotu dopoledne jsme zavítali na Strahov do tréninkového centra AC Sparta Praha a sehráli další povedené utkání.

21.10.Praga - Mladší přípravka 2005Tadeáš Kubů

Druhý sobotní zápas jsme sehráli ve Vysočanech na hřišti Pragovky.

21.10.Zbraslav - FC Háje JM 3:1 (2:0)www.fotbalpraha.cz

Zbraslav po šňůře tří porážek konečně zabrala a překvapivě to odnesly osmé Háje. Domácí trenér Jaroslav Kudrna měl šťastnou ruku, když na hrot útoku vysunul z obrany exligistu Michala Žižku, který měl na výhře největší podíl. Dal dvě hezké branky a i Sedláčkem proměněná penalta byla po faulu na něho. Háje navíc dohrávaly utkání bez dvou vyloučených a to Duba a Bednáře.

Další stránky
123>>