Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2013 vyšly tyto články:

20.12.Trenérský fotbálekOtmar Mansour

V pátek 27.12. se od 15:00 uskuteční trenérský fotbálek na hřišti na Hájích. 

20.12.Krásné Vánoce a rok 2014 plný zdraví a pohody!Výbor FC Háje JM

Děkujeme všem trenérům, hráčům, rodičům a fanouškům klubu za úspěšný rok 2013 a přejeme krásné, klidné a pohodové prožití Vánoc, bohatého Ježíška a vykročení správnou nohou do dalšího roku 2014. 

S přátelským vánočním pozdravem vaše vedení.

19.12.Hodnocení podzimu muži Awww.fotbalpraha.cz

Vynikající start měli do Pražská teplárenská přeboru fotbalisté Hájů: v šesti kolech uhráli čtrnáct bodů a vypadalo to, že se musí okruh aspirantů na první místo rozšířit. Pak ale přišlo vystřízlivění a dlouhá série bez vítězství. V přeborovém poločase tak Háje figurují až na dvanáctém místě se ziskem 18 bodů. „Zaplaťpánbůh, že jsme v posledním kole vyhráli nad béčkem Motorletu,“ ulevil si trenér Petr Procházka.

19.12.Sportovní rekapitulace roku 2013Otmar Mansour

Ke konci roku pravidelně patřívá výčet věcí, které se v daném roce udály. Jistě je vždy co zlepšovat a mnoho věcí se nezdaří. Tenhle článek však bude o tom, co vše se za letošek podařilo. Pojďme si tedy připomenout, co pěkného nám tento rok v našem fotbalovém klubu přinesl.

17.12.Mladší přípravka 2006 - SK Slavia PrahaJan Špinka

V sobotu jsme odehráli přátelské utkání s SK Slavie Praha na umělé trávě v nafukovací hale Hamr v Braníku. Na zápas bylo nominováno sedm kluků, což je ideální počet proto, aby si kluci pořádně zahráli. Před začátkem zimní sezóny jsme říkali, že na turnaje a zápasy budou chodit kluci namixováni a to dodržujeme. Na turnajích se kluci nejvíce tmelí, a proto chceme, aby to bylo rovnoměrně rozloženo na všechny kluky.

17.12.Mendelka Cup 2013Otmar Mansour

V pátek 13.12. jsme uspořádali první ročník turnaje 1. a 2. tříd na ZŠ Mendelova. Do turnaje se zapojilo na 100 dětí. Vítězem se stali kluci z 2.B.

12.12.Hodnocení podzimu starší dorostPeter Budoš

Starší dorost má za sebou těžký půlrok. Loni kluci zachránili přebor, ač byli o rok mladší, letos se pohybují spíše ve spodních patrech tabulky. 

11.12.Hodnocení podzimu starší přípravka 2004Peter Bíro

Ročník 2004 se v září posunul na větší hřiště 5+1. Pod vedením trenérů Kuby Martináka a Petra Bíra hrál dvě soutěže. 

10.12.Ročník 2006 vystřílel na písku 105 gólůOtmar Mansour

Sobotní odpoledne jsme si zpestřili turnájkem v plážáku. Možnost měli všichni kluci, nakonec nás na turnaj dorazila přibližně polovina, tedy 19 kluků. Vytvořili jsme tři týmy, Mendeláčky, Rakeťáky a Veverčáky a užili si mnoho zábavy.

10.12.Mladší přípravka 2005 - Turnaj FŠ Hamr BraníkDavid Prachař, Matěj Soucha

V sobotu 30. 11. jsme odehráli dopolední a odpolední turnaj na umělé trávě v nafukovací hale Hamr v Braníku.

9.12.Hodnocení podzimu mladší žáci CMartin Tichý

Mladší žáci C mají za sebou první půl rok v soutěži 7+1. Od září také nově pod vedením trenéra Martina Tichého. Jak si vedli v soutěži 

8.12.Hodnocení podzimu mladší přípravka 2006Otmar Mansour

Ročník 2006 má za sebou první půl rok mistrovských soutěží. Do zápasů se zapojilo okolo 35 dětí a zejména v říjnu kluci udělali velký pokrok.

5.12.Trenérská schůzeOtmar Mansour

V úterý 10.12. proběhne v kantýně na Hájích závěrečná trenérská schůze v tomto roce. Začátek je v 18:30. Prosíme o maximální účast všech trenérů a vedoucích.

3.12.Hvězdou přeborových trávníků se stal Jiří Janoušek z Hájůwww.fotbalpraha.cz

Celkem devětkrát byl Jiří Janoušek z Hájů vybrán za hvězdu zápasu. Nikdo jiný z přeborových fotbalistů více nominací nezískal. Právě tato naše anketa se stala základem pro výběr jedenáctky podzimu. Přihlédli jsme i k osobním poznatkům ze zápasů a statistickým údajům hráčů. S naším výběrem můžete nesouhlasit, můžete proti němu protestovat, ale spíš ho berte jako hru.

3.12.Projekt Tour de club přivítal i Slavii. Své zkušenosti předala Hájímwww.fotbalpraha.cz

Atmosféra připomínající prvoligové tréninkové jednotky, děti i trenéři Hájí dychtící po nových informacích a zkušenostech, ale i usměvaví zástupci SK Slavia Praha. Tradiční klub Gambrinus ligy se zapojil do projektu Pražského fotbalového svazu Tour de Club. Spojení „menšího“ a „většího“ celku znovu přineslo skvělí den, který byl přínosem pro oba tábory.

3.12.Mladší přípravka 2006 - Háje 05/TempoJan Špinka

V neděli na první prosincový den jsme zahájili halovou sezónu ve sportovní hale na Květňáku. Sehráli jsme přátelské utkání s našimi 05 a také s týmem Tempa. Součástí zápasu s Tempem bylo i metodické povídání o naší filosofii, přístupu k fotbalu a práce s dětmi na Hájích. Vše proběhlo v rámci školení trenéru UEFA B licence.

2.12.Hodnocení podzimu mladší přípravka 2005Tadeáš Kubů

Mladší přípravka 2005 má za sebou první půl rok v obměněném trenérském složení. V obou soutěžích předváděli kluci fotbal zaměřený převážně na individuální herní dovednosti.

2.12.Anketa hráč/trenér roku 2013Otmar Mansour

Již třetím rokem se bude vyhlašovat anketa o hráče, trenéra roku 2013. Trenérům byly, budou rozdány hlasovací lístky, které je potřeba vyplnit a odevzdat. Každý hráč vybírá pouze ze své kategorie, trenéři mají možnost hlasovat pro všechny kategorie, jim budou hlasovací lístky rozdány na poslední trenérské schůzi. Vyhlášení výsledků proběhne na 1. lednové trenérské schůzi. Uzávěrka je 17.12., pro muže je uzávěrka 10.1., neboť jejich tréninky skončily dříve, než jim byly předány lístky. Kdo vyhrál v předešlých letech se můžete podívat zde: vítězové 2011, vítězové 2012.