Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2016 vyšly tyto články:

28.2.Dětský fotbalový pohár: Květňák vyhrál, Mendelka čtvrtáOtmar Mansour, Matěj SouchaV úterý 16.2. jsme odehráli semifinálové kolo dětského fotbalového poháru. Turnaje se zúčastnily obě naše partnerské školy. Každá byla nasazena do jiné skupiny takže plán byl jasný, sejdeme se ve finále :-).
28.2.Školení He-Art: celkem 22 trenérů, z toho 5 hájeckýchOtmar MansourV pondělí proběhlo v tělocvičnách a ve třídě školení He-Art. Nakonec se zúčastnilo 22 trenérů, vzhledem k nemocem a dalším povinnostem dva nemohli, z toho 5 hájeckých.
28.2.Spolupráce FC Háje a florbal ChodovKlubV prosinci jsme odstartovali spolupráci s extraligovým florbalovým oddílem Chodova. Na konci loňského roku proběhly dva společné tréninky, jeden fotbalový, druhý florbalový. Video z rukou šéftrenéra mládeže Chodova zde dáváme k dispozici.
28.2.V březnu startuje další část Jihovýchodní ligy SPŘOtmar MansourZkušební půl rok neoficiální soutěže pro dorůstající hráče máme úspěšné za sebou. V březnu startuje další půl rok této soutěže pro starší přípravky. Jaro se rozrostlo o dva účastníky - Březiněves a ČAFC.
12.2.Předpřípravka 2009: pěkný výkon Na FialceOtmar MansourV neděli 7.2. jsme navštívili líbivé centrum Na Fialce v Říčanech, kde jsme se zúčastnili naší třetí akce hry 4+1. Oba týmy předváděly pěkné výkony.
9.2.Háje pořádají školení kurzu He-ArtOtmar MansourPo loňském kurzu Úvod do He-Art Háje pořádají podruhé školení trenérů v Praze. Za účasti lektorů Martina Daňka (FŠ Třebíč) a Jirky Vorlického (Zbrojovka Brno) absolvuje 24 trenérů, mimo jiné např. Zdeněk Srba, školitel B a C licence v Praze či PTM Milan Titěra, tento seznamovací kurz.
7.2.První turnaj 2010: padlo 484 gólůOtmar MansourV neděli 7.2. jsme pořádali první turnaj ročníku 2010. Po úspěšně zvládnutém loňském turnaji pro 2009 jsme model zkopírovali. Zúčastnilo se tedy 16 týmů ve dvou skupinách, které hrály na čtyřech hřištích 3+0 na florbalové branky. Děti si tedy hojně zahrály, poté, co odehrály zápas, měly zápas pauzu a pak zase šly hrát a takto dokola.
5.2.Metodické povídání pro rodičeOtmar MansourVe čtvrtek 18.2. proběhne v kantýně na Hájích metodické povídání pro rodiče. Začátek je v 17:45. Povídání je zaměřené hlavně na rodiče nejmladších kategorií a nově příchozí, vítáni jsou však všichni. Těšíme se na setkání s Vámi. Povídání bude do 19.00.
3.2.Starší přípravka 2006 - Turnaj ve florbaleJan ŠpinkaPřed dvěma týdny se u nás na Hajích uskutečnil turnaj ve florbale. Tento nápad, kdy si kluci vyzkouší v rámci turnaje jiný sport než fotbal, jsme měli v hlavě delší dobu. K tomu, aby se uskutečnil, byl důležitý zájem z týmů Kolovrat a ČAFC. Turnaje se nakonec zúčastnilo dohromady 8 týmů. Hrálo se systémem každý s každým. Turnaj se hrál na počet vstřelených branek.
3.2.Kop Cup 2016Otmar Mansour, Eva MaškováV pondělí 25.1. a v úterý 26.1. se uskutečnil 7. ročník Kop Cupu, fotbalového turnaje 1. stupně ZŠ z Jižního Města. Během dvou dnů si zahrálo v prostorách ZŠ Květnového vítězství 1554 a sportovní haly Jižního Města 282 dětí z 8 místních základních škol. Turnaj organizuje DDM JM ve spolupráci s FC Háje JM, ZŠ Květnového vítězství 1554, Pražským fotbalovým svazem a MČ Praha 11.