Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2009 vyšly tyto články:

23.6.PoděkováníKlubDěkuji těm několika málo jedincům, kteří přispívají na tento web a tím ho nenechávají "zemřít". Je velká škoda, že se v jednotlivých mužstvech nenajde jedinec, který by byl schopný a hlavně ochotný informovat ostatní návštěvníky o dění v "jeho" mužstvu. Vždyť je to i prezentace toho mužstva. Nebo se za ně stydíte? Myslím si, že mužstva Hájů nemají výsledky, za které by se museli stydět. Tak proč by o tom neměli vědět i další. Přeji všem pěkné prázdniny a těším se na shledání na Vašem (i našem) webu a doufám, že s více příspěvky.
15.6.Mladší žáci ročník 1997KlubStředeční trénink! Ve středu 17.6. 2009 bude běžecký trénink.S sebou tenisky,teplákovou soupravu,šusťákovou bundu. Sraz v 17h na hřišti FC Háje. Informace je jak pro hráče trénující pod p.Dupalem i p.Semorádem.
6.6.Turnaj v Bohnicích - 2002Klub V sobotu 6. června jsme odehráli druhý venkovní turnaj v tomto roce. Tentokrát to jsme ale hráli v (pro přípravky klasickém) rozestavení 7 + brankář. Před tímto turnajem jsme již odehráli tři přáteláky, takže se kluci a Míša už na hřišti docela orientovali. Přibližně věděli, kde se má kdo pohybovat. Původně se mělo turnaje zúčastnit 8 mužstev, ale týmy z Hovorčovic a Pragovka se nedostavily, takže pořadatelé museli na poslední chvíli předělávat rozpis zápasů. Nakonec se hrálo systémem každý s každým.