Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
25.6.Předkolo poháru České poštyOtmar Mansour

Předkolo poháru České pošty odehrají A muži v neděli 20.7. od 17:00 doma. Soupeřem bude tým Jíloviště. Vítěz tohoto utkání se střetne s Meteorem v sobotu 26.7.
Celý los naleznete ZDE

24.6.Turnaj rodičů 2014 vyhráli mladší žáci BOtmar Mansour

I letos jsme zakončili fotbalovou sezónu 2013/2014 turnajem rodičů jednotlivých ročníků. Nakonec se turnaje zúčastnilo celkem 8 týmů. Podařil se nám splnit také nejvyšší cíl, nikdo se nezranil.

20.6.TURNAJ Zličín Háje ml.žáci B 15.6. 2014Viliam Krbúšik

V neděli jsme se zúčastnili na velmi pěkně zorganizovaném a kvalitně obsazeném turnaji, který byl určený pro ročník 2002. Turnaj byl veľmi pěkným zpestřením končící sezóny a zároveň i naší rozlučkou s tak úspěšnou sezónou.

19.6.ČAFC Praha - Mladší přípravka 2006Otmar Mansour

Poslední zápas sezóny s Čafkou jsme uzavřeli skvělým výkonem proti tradičnímu soupeři. V zápase jsme také vytvořili nový střelecký rekord Hájů, jen dvě branky nám chyběly k dosáhnutí 40 gólů.

18.6.Bohemians 2007 - Mladší přípravka 2006Otmar Mansour

V sobotu 7.6. jsme nastoupili k zápasu proti o rok mladším Bohemákům. Vzhledem k tomu, že jsme zároveň hráli doma s Braníkem, dorazilo na poměrně velké hřiště 11 dětí, tedy jeden náhradník na obě hřiště.

18.6.FSC Libuš - Mladší žáci B 3:8Viliam Krbúšik

V posledním kole, které jsme nezvykle odehráli ve čtvrtek jsme zavítali do Libuše.

18.6.Střešovice - Mladší přípravka 2006Míra Trnka st.

V pátek a ještě k tomu 13. jsme odehráli mistrovský zápas proti Střešovicím. Na zápas dorazilo celkem 14 kluků, za což rodičům děkuji, neboť dorazit v pátek na 15:45 na druhou stranu Prahy je složité.

18.6.FC Háje JM - Meteor Praha 0:0www.fotbalpraha.cz

 To byla bitva. Háje v bitvě s rezervou Meteoru vyválčily remízu 0:0, která je nakonec posunula nad sestupové příčky. Byly to ale pořádné nervy. I béčko Meteoru nemělo klid. Kdyby padlo a všechny namočené týmy vyhrály, poroučelo by se do A třídy. Ale to se nestalo. Nakonec si každý z týmů připsal do tabulky bod, což nyní stačí na udržení v přeboru.

18.6.Mladší přípravka 2005 - ABC BraníkTadeáš Kubů

Sobotní ráno jsme si krásné fotbalové počasí vychutnali dosyta a soupeřem nám k tomu byl tým Braníku.

18.6.Mladší přípravka 2005 - Tempo PrahaTadeáš Kubů

Polední zápas ve vyhřáté výhni hřiště na Schulhoffce jsme sehráli s týmem Tempa.

18.6.ČAFC Praha - Mladší přípravka 2005Tadeáš Kubů

Poslední letošní zápas soutěže Elite jsme vyjeli odehrát na hřiště lokálního rivala z ČAFC.

18.6.FA Praha - Mladší přípravka 2005Matěj Soucha

Poslední soutěžní zápas jsme přijeli odehrát na Střížkov na umělou trávu v areálu Bohemians Praha.

18.6.Mladší žáci C - Bílá Hora 3:2Martin Tichý

Poslední utkání letošní sezóny odehráli mladší žáci C proti Bílé Hoře. Vyhráli nejtěsnějším rozdílem 3:2.

18.6.Rozhovor s Radkem Fedičem na stránkách PFSwww.fotbalpraha.cz

Byl unavený, ale v očích mu zářilo štěstí. Aby ne. Do bitvy s rezervou Meteoru vedl tým Hájů Radek Fedič jako kapitán a dobře věděl, že kdyby mladíci z Libně vyhráli, byl by podepsaný pod sestupem Hájů. Ale to se nestalo, proto ta úleva. Háje remizovaly s Meteorem B 0:0, což stačilo k udržení. "Jsme rádi, že to dopadlo. Rozlučka by ale byla lepší, kdybychom vyhráli," uznal Fedič.

18.6.Starší přípravka 2004 - Sparta PrahaPeter Bíro

K poslednímu utkání přijela na naše hřiště pražská Sparta. 

18.6.Mladší žáci „A“ - POSLEDNÍ.......a pokračujeme dálRenata Klíčová

Krátce po poledni, za příjemného sluníčka,  nastoupili mladší žáci A na hřiště soupeře v Újezdě nad Lesy ke svému poslednímu utkání v jarní sezóně.

11.6.Trenérská schůzeOtmar Mansour

V úterý 17.6. proběhne závěrečná trenérská schůze v sezóně. Začátek schůze je v 19:00 hod v kantýně. Registrační průkazy přineste prosím s sebou.

10.6.Háje 2006 - ABC Braník + videorozhovor s Jaroslavem DuškemOtmar Mansour

V sobotu dopoledne jsme na Schulhoffce sehráli utkání s týmem ABC Braník. Vzhledem k tomu, že jsme druhý zápas hráli téměř současně, sešlo se nás 11, tedy jeden náhradník. O to více si kluci zahráli.

9.6.Ml.žáci B - Horní Mecholupy 16 : 0 ( 9:0 )Viliam Krbúšik

V neděli za obrovského vedra jsme v posledním domácím zápase přivítali na naši umělce soupeře z Měcholup. Kluci vědeli, že dnešním vítězstvím si kolo před koncem soutěže zabezpečíme celkové vítězství v lize. Kluci k tomu tak přistoupili a nikdo z nás ani na okamžik nepochyboval o našem triumfu v dnešním zápase.

8.6.FC Háje JM B - Třeboradice 3:1Petr Lojda

V rámci 24. kola jsme v neděli na Den dětí přivítali béčko Třeboradic. Minulé zápasy byly vždy vyrovnané, proto jsme čekali, že ani tentokrát nás nečeká jednoduché utkání.

Další stránky
12>>