Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2016 vyšly tyto články:

29.8.Letní kempy na Hájích 2016Trenérský týmLetos o prázdninách opět proběhly pod vedením trenérů Hájů letní kempy, již třetím rokem pro žákovské kategorie a druhý ročník mají za sebou i kempy pro přípravky.
28.8.FC Háje JM - Uhelné sklady 1:0 (1:0)HJM - UHE 1:0, 3.kolo | www.fotbalpraha.czVelké překvapení se zrodilo na umělém pažitu v Hájích, kde favorizované Uhelné sklady po dvou výhrách poprvé klopýtly a přenechaly tak všechny body domácím. Ti naopak slaví v novém ročníku premiérové vítězství, když o jediný úspěch se postaral vydařenou střelou Jiroušek. Stínem, jinak vyrovnaného zápasu bylo zbytečné vyloučení domácího Dratvy pět minut před koncem hrací doby.
23.8.FC Háje JM - Újezd nad Lesy 0:2 (0:0)HJM - UNL 0:2, 1.kolo | www.fotbalpraha.czA nutno uznat, že zaslouženě. Po celý zápas byl Újezd směrem dopředu nebezpečnější a už v první půli si připravil několik šancí. Góly však dával až po přestávce a během čtyř minut sfoukl domácím svíčku. Háje si sice připravily několik standardních situací, ale nic z nich nevytěžili. Jedinou vážnou šanci měly až dvě minuty před koncem, ale střídající Šejnost nedokázal z osmi metrů trefit prázdnou branku.
23.8.Horní Měcholupy - FC Háje JM 3:2 (0:2)SHM - HJM 3:2, 2.kolo | www.fotbalpraha.czFotbalisté Hájů si prožili učebnicový příklad toho, jak ztratit vyhraný zápas. Na hřišti Horních Měcholup vedli po 23 minutách 2:0 a hru měli ve své moci. Gólem Klíra v poslední vteřině utkání ale prohráli 3:2! Po zápase se hodně zlobili na hlavního rozhodčího, který proti nim odpískal dvě penalty. Hosté ale doplatili také na to, že ve druhém poločase úplně vypadli z tempa.
19.8.Rozhovor s trenérem áčka Janem Studenovskýmwww.prazsky-zpravodaj.czPražský zpravodaj jako partner FC Háje Jižní Město nemohl chybět u prvního zápasu. Bohužel domácí ve fotbalovém klání s nováčkem soutěze podlehli 0:2. Vyzpovídali jsme nového trenéra Hájů Jana Studenovského. Co nám o zápase s Újezdem nad Lesy a seznamování s klubem řekl...
13.8.Péťa Müller králem střelců přeboru mladších žákůKlubVe čtvrtek 11.8. byla zahájena sezóna již tradičním Bierfestem, setkání funkcionářů, na hřišti Štěrbohol. Při té příležitosti obdržel náš hráč Petr Müller cenu za nejlepšího střelce přeboru mladších žáků přeboru Prahy v sezóně 2015/2016. Nastřílel celkem 42 branek. Cenu si Péťa převzal z rukou bývalého reprezentačního trenéra a bývalého trenéra Hájů Michala Bílka.
3.8.Trenéři, děkujeme ... aneb tři trenéři končí po letech na Hájích KlubV červnu ukončili trenérskou činnost v našem klubu tři dlouhopůsobící trenéři v oblasti výchovy mládeže na Hájích. Za jejich přínos děkujeme.