Starší žáci A

Hodnocení sezóny - Starší žáci "A"

Hodnocení sezóny - Starší žáci "A"
Starší žáci ročník 1997 měli loni těžkou pozici v I. třídě, kdy úspěšně zachránili soutěž. "Stres" panoval do posledních kol, jelikož se nevědělo, kolik týmů bude kvůli SpSM sestupovat.

Sezóna 2010/2011:

Úvod berte s nadhledem. Nebojovali vyloženě o sestup. Určitá nejistota však panovala, neboť byly spekulace, že můžou padat klidně i čtyři týmy. Kluci to rozhodně neměli lehké, měli tam malé série zápasů bez výhry, které vždy sníží sebevědomí. Nicméně na sobě chtěli pracovat, a tak se umístili na hezkém 7. místě. Viděl jsem několik zápasů, zlepšení oproti loňsku je na první pohled patrné. Navíc se tento ročník stále řadí mezi nejpočetnější na Hájích, dovolím si tvrdit, že i nejpočetnější v této kategorii v Praze. Je to až neuvěřitelné, udržet takový počet (kolem 25) puberťáků pohromadě.


Hodnocení trenéra (Jirka Dupal)


Se sezónou jsem spokojený. Před startem sezóny jsme si řekli, že chceme hrát se staršíma klukama ve středu tabulky, což se nám povedlo. V některých zápasech nás kluci mile překvapili, naopak některé mě zklamali. Líbili se mi zápasy proti větším soupeřům, kluci si s tím poradili vcelku slušně. Hrát proti starším klukům není snadné, proto jsem rád za umístění, na kterém jsme skončili.Porovnání podzim x jaro:

Na podzim jsme získali 12 bodů, na jaře také. Bodově jsme na tom tedy stejně, rozdíl ve hře na jaře oproti podzimu byl minimální. Byly zápasy, které jsme odehráli velmi dobře, ale také ty, kde jsme to jen mydlili a byl chaos ve hře. Šlo dost o to, co nám starší kluci dovolili. Např. Vyšehrad, který celou dobu bojoval o první místo, k nám na jaře přijel a odvážel si výsledek 1:1. Taky to jejich kluci neunesli a chtěli se prát ...


Zápasy doma x venku:


Já v tom rozdíl nevidím. Některé soupeře jsme dokázali doma potrápit, ale také nám některé zápasy nevyšly.Nejlepší x nejhorší zápas sezóny:

Nejhorší zápas byl na jaře na Horních Měcholupech. Kluci se báli hrát. Báli se soupeře, že je větší. Dostali jsme rychlý gól a už se to vezlo. Kluci se zbavovali míče, nikdo nevzal zodpovědnost na sebe. Velmi dobrý zápas jsme odehráli v posledním kole na Tempu, kdy to kluci odjezdili. Výborný byl pak také zápas právě proti Vyšehradu, jak na podzim, tak na jaře. Paradoxně lépe jsme hráli proti těžším soupeřům.Ambice do nadcházející sezóny:

Teď budeme stejně staří jako ostatní, takže chceme hrát v popředí. Chtěl bych, aby si kluci letošek užili nahoře. Rád bych také, abychom vytvořili dospělejší herní systém, pomalu je čas začít hrát obranu v lajně, dáme do toho i více taktiky.


středa 17.8.2011 | Klub | Přečteno: 1662

Další články