Starší žáci A

Hodnocení sezóny - Starší žáci "B"

Hodnocení sezóny - Starší žáci "B"
Druhá soutěž starších žáků byla mixem pro kluky ročníku 96 a 97. Nevedli si v ní špatně, ale podzim měli lepší než jaro, což způsobilo umístění v klidném středu tabulky.

Sezóna 2010/2011:

Ročník 97 hrál vesměs dvě soutěže, tato měla být zejména pro kluky, kteří nehráli první třídu. Celkové sedmé místo a 30 bodů je hezký počin. Za jaro však nasbírali pouhé dvě výhry. Důležité však bylo, že všichni měli pravidelný zápasový rytmus.


Hodnocení trenéra (Filip Semorád)


Mám smíšené pocity. Podzim byl z naší strany velmi dobrý, místy jsme odehráli velmi dobrá utkání. Dlouho jsme se drželi na špici tabulky, ale to nebylo důležité. Důležitým faktorem v této soutěži byla předváděná hra. Na jaře se nám moc nedařilo, občas nasazení kluků nebylo takové, jaké mělo být. Přesto jsme se snažili o hraní fotbalu, což je někdy v této soutěži těžké, občas narazíte na soupeře, kteří hrají jednodušší fotbal.Porovnání podzim x jaro:

Velký rozdíl mezi podzimem a jarem. Většinou to bývá tak, že je jaro lepší, u nás to bylo naopak. Nevím, jestli na kluky dopadla jarní únava, ale podzim byl o poznání lepší než jaro.


Zápasy doma x venku:


Nevidím v tom výrazný rozdíl. Samozřejmě se kluci asi cítí lépe doma, ale velký rozdíl v tom podle mě není.Nejlepší x nejhorší zápas sezóny:

Jedním z nejlepších zápasů byl na podzim doma s Viktorkou. I když soupeř neměl den, hráli jsme hezky kombinačně a zaslouženě vyhráli 6:0. Naopak nám doma vůbec nevyšlo utkání s Dolními Měcholupy. To bylo opravdu špatné utkání.Ambice do nadcházející sezóny:

Mojí hlavní ambicí je, aby kluci získali sebedůvěru, víc odvahy a snažili se hrát kombinační fotbal, jako už v některých zápasech ukázali. Navíc pokud půjdou pomoci 98, rád bych, aby se ukázalo, že můžou být tahouny a zúročí zkušenosti z minulého roku.


čtvrtek 18.8.2011 | Klub | Přečteno: 1519

Další články