FC H Á J E "B" - SK DOLNÍ MĚCHOLUPY 3 : 0/1:0/

FC  H Á J E "B" - SK DOLNÍ MĚCHOLUPY   3 : 0/1:0/
Béčko vstoupilo úspěšně do mistrovské sezóny. Jako jediný hájecký tým získal o prvním víkendu tři body za vítězství 3:0 nad Měcholupy.

PROKOPČUK - 84´po faulu Hovorky zakopl do autu míč po odpískání

Utkání se hrálo v D. Měcholupech na jejich žádost z důvodu jarního kola, kdy se neví v jakém stavu bude po zimě tráva a u nás se bude hrát na UMT. Řídil jej pan Ulrich Jiří, as1 Kubát Tomáš a as2 Novák Jiří za strašně dusného a slunečného počasí. V II. půli se občas zatáhlo a spadlo málo kapek deště. Vesnické hřiště bylo dobré, ale tráva byla vyšší.

Na utkání se omluvil pro nemoc Kremla, Sojka a pro zranění Klenka, Boháč. R. Štípek nehrál v sobotu za "A", ale jel mimo Prahu. Z "a" přišel Hrůza /nehrál/ a Musil /hrál asi 65´/. Oťas Mansour je na soustředění s prckama. V našem mužstvu se omladilo příchodem Davida, Mordy a Hančla. Prokopčuk byl na Ukrajině a měl pouze 1 trénink, ale fyzicky je na tom dobře.

Musím pochválit brankáře Turečka, ale zejména Marvala s Hovorkou, kteří sehráli super zápas. V útoku se do šancí dostávali David s Reichmannem, ale škoda koncovky, kdy oba mohli dát po 3 gólech.Ostatní hráči až na Pravence, který zklamal takovým mrtvým výkonem, si odehráli dobrý zápas. Byl jsem překvapen hrou Mordy, který potřebuje získat zkušenosti, fyzické síly a bude platným hráčem.

Mužstvo D.Měcholup mělo ve svém mužstvu zkušené starší hráče ročníku 65, 2x68 a zejména běhavého Tomáše Řečínského a brankáře.

Fakta z utkání:

02´ David uniká po pravém křídle, ale z úhlu střílí přes branku

13´ DAVID Patrik střílí první branku v mužích, kdy unikl po pravé straně a podél brankáře končí míč v síti /1:0/

18´ střela hráče D.M. z 25 m těsně vedle levé šibenice

20´ střela opět vedle levé tyče z 23 m

23´ Hanzlík zprava tvrdě centruje před branku na Reichmanna, ale měl být v ofsajdu /střílí do brankáře/

24´ Reichmann v ložené šanci opět střílí do brankáře po centru Davida

29´ Hovorka pálí z 20 m, ale přes branku

31´ střela z 12 m do dobře postaveného Hanzlíka

35´ opět střela z 20 m do Reichmanna a další střelu odvrátil Marval

42´ po akci Hovorky, centr Davida na L.Hoška, ale ten přestřeluje z 18 m

49´ PRAVENEC z penalty /2:0/ k pravé tyči vzduchem za faul těsně na hranici velkého vápna na pronikajícího Reichmanna - stoper nedostal žádnou kartu

66´ dlouhý výkop Turečka na Davida, který udělal staršího stopera i brankáře, ale při střele na orosené trávě uklouzl a míč se do branky nedošoural

62´ Tureček vyráží bombu zleva mířící k pravé tyči

70´ naši 3 hráči na 2, krásný centr Davida na Prokopčuka, ale prý ofsajd?!?

74´ Musil po narážečce Davida si udělal prostor a z 20 m pálí do levé tyče

80´ REICHMANN /3:0/ se probil mezi obránci a prostřelil brankáře.
81´ Reichmann sám na brankáře a střelu po zemi brankář rukou chytá míč za svým tělem

82´ opět Reichmann sám před brankářem, ale opět prý ofsajd

83´ Hrůza se probil až před vápno, ale jeho slabší střela k levé tyči byla vyražena a dorážet chtěl Reichmann, ale opět prý ofsajd?!?

Hráči D.M. se snažili, ale jejich koncovka byla špatná nebo výborně zahráli naši beci, zejména Marval. Nám se další branka nepodařila vsítit i když příležitosti ke vstřelení byly, ale chybělo štěstí nebo drzost obejít protihráče.

Chlapi děkuji za dobrý začátek do soutěže i když silnější týmy teprve přijdou a prověří naší sílu.