Mladší žáci A

Hodnocení sezóny - Mladší žáci "A"

Hodnocení sezóny - Mladší žáci "A"
Ročník 1998 si vyměnil v polovině sezóny soutěž s ročníkem 99 a jaro bylo i díky tomu výrazně lepší.

Sezóna 2010/2011:

V půlce sezóně jsme byli na cca 3. místě od konce v tabulce obou skupin 1. třídy mladších žáků. Vzhledem k reorganizaci jsme chtěli alespoň jednu skupinu udržet, a tak jsme zkusili prohodit týmy. Vyšlo to, ročník 1998 měl výborný vstup do jara, při kterém si získal dobrý odstup od soupeřů ze spodku tabulky. Tým se konsolidoval, začlenili se noví hráči. Mohl se tak připravit pro starší žáky v rozestavení 10+1, ne jako ročník 99, který se musí vrátit do rozestavení 7+1.


Hodnocení trenéra (Tonda Čermák)


Myslel jsem si, že v té slabé jarní skupině budeme mít lepší výsledky. Měly jsme některé poločasy dobré, ale bohužel jen poločasy, což nás potom stálo lepší výsledek. Fotbalisti to jsou, ale nemají výdrž. Fotbalový pokrok tam byl, ale nebylo tam takové zaujetí, poločas byl dobrý a poločas slabší. Nebylo to, že bychom nevydrželi fyzicky, ale nedokázali jsme makat naplno po celou dobu utkání.Porovnání podzim x jaro:

Těžko to srovnávat, protože jsme hráli dvě naprosto odlišné soutěže. Ta jarní byla slabší, vyšel nám výborně start do jarní části. Na podzim jsme do našeho týmu zapracovávali nové hráče, přišel Luky Navrátil z 99 a dva kluci z ulice.


Zápasy doma x venku:


Bez rozdílu.Nejlepší x nejhorší zápas sezóny:

Nejlepší zápas byl jednoznačně s Braníkem. Oboustranně výborný fotbal, soupeř hrál skvěle. Myslím, že tu soutěž i vyhrál. Hráli jsme proti mančaftu, který chtěl hrát fotbal, my jsme ho hráli taky. Nejhorší zápas bylo Tempo. Během 10 minut padli tři góly, dva po našich chybách, penalta a bylo po zápase.Ambice do nadcházející sezóny:

Chceme nadále pokračovat ve hraní fotbalu. Jde o to, aby to kluci hráli s chutí a bavilo je to.


neděle 21.8.2011 | Klub | Přečteno: 2219

Další články