Víte, že ...

Víte, že ...
... Háje společně s ČAFC iniciovaly protestní dopis proti zařazení Vyšehradu do soutěží středisek a center mládeže???

Dne 20.4. se rozhodlo o tom, které týmy budou podporované ČMFS a splnily podmínky k tomu, aby byly přijaté do soutěží SCM a SpSM. K údivu všech se v seznamu objevilo i jméno Vyšehrad. Laik žasne, odborník se diví. Dalo by se to ještě přejít, kdyby vedení Vyšehradu nezačalo hned první den lanařit hráče do svých řad od soupeřů. Je zvláštní, že místo toho, aby se prvně něco vybudovalo a poté o něco ucházelo, tak to funguje přesně naopak. A navíc přímo před očima svazu.


Mnoho pražských mládežnických týmů uvažovalo o tom, že si podají přihlášku, aby získaly statu SCM nebo SpSM. Nakonec z toho vycouvaly, neboť usoudily, že na tento krok nejsou připraveny. Vyšehrad přihlášku podal, i přestože nemá dostatečný počet hráčů v týmech, a jen díky tomu, že přihlášku podal a bylo málo účastníků, dostal možnost hrát tyto soutěže, ovšem bez finanční podpory.


Tento počin jsme nemohli akceptovat, a tak jsme začali zbrojit a připravovat protestní dopis proti tomuto rozhodnutí. Skupinka tří lidí začala pracovat, připravovat strukturu dopisu, který jsme hodlali předat svazu. Postupně se začaly sbírat další podpisy jiných klubů. Nakonec se pod dopis podepsaly i další týmy - Braník, Podolí, Chodov, Horní Měcholupy a Hostivař, kterým se rozhodnutí také nelíbilo.


Na svaz byl dopis doručen 26.5., odpověď jsme zatím neobdrželi.


neděle 28.8.2011 | Klub | Přečteno: 1098

Další články