Starší žáci A

Hostivař - ST.Ž. A 2 : 7 (1:5)

 Hostivař - ST.Ž. A    2 : 7 (1:5)
V prvním zápase si odvážíme tři body.

Za nedělního letního vedra jsme v prvním zápase navštívili nedalekou Hostivař. Tohoto soupeře známe velice dobře z předchozích ročníků. Většinou jsme remizovali. V dnešním utkání je ale často přehráváme. Už ve 4.min jdeme do vedení.Novy uvolnil Petra,který tečovanou střelou dává na 0:1. V 5.min. Šejny vyšle Jelena a ten těsně míjí. V 6.min. nepokryjeme na půlce hráče. Uteče a srovnává na 1:1. V 11.min. mine Šejny bránu křižnou střelou.V 15.min. Štundl důrazně zakročil při rohu 1:2.Ve 22.min. Šejny zatáhne po pravé straně a přízemní střelou najde Štundlíka.Ten se opět nemýlí 1:3 Za dvě min. se dostane ke střele Klobouk a z 25m zavěsí pod šibenici 1:4. Minutu před půli upravuje Michal z 10 na 1:5.

Ve druhé půli domácí začali více odpadat. V 16.min se přímáku ujímá Štundl. Jeho střelu domácí odrážejí opět k Petrovi .Ten napodruhé střelou golmana překoná.1:6. Okolo 20.min. si Pavel Rašplička vyzkouší po levé straně slalom mezi třemi obránci a vyšle do 16-ky míč na Zelího , jenž pumelicí zvýšuje na 1:7. Asi tři min. před koncem dostáváme smolný gol a soupeř upravuje kosmeticky na konečných 2:7.

Štundl - 4 , Klobouk - 1, Černý - 1 , Zelí - 1.

Úvodní zápas nám vyšel. Gratulace klukům za tři body. Hráli kombinačně , stříleli góly a bylo vidět , že je hra baví. Tuto středu máme opět mistrák a jedeme do Dolních Měcholup. Tak držím palce. Rodičům díky za účast.


neděle 4.9.2011 | Klub | Přečteno: 1737

Další články