Mladší přípravka B

Slavoj Podolí - Háje

Slavoj Podolí - Háje
S novou sezónou si hráči, trenéři, ale i rodiče zvykají na některé novinky, ať už je to například nový systém hry 5+1 či změny v pravidlech. Úvodní zápas sehrál tým starší přípravky B (ročník 2002) na trávě na Podolí. Nominovaní hráči bojovali jednak se soupeřem, ale i s vedrem, které během utkání panovalo, a po kvalitním výkonu si odváží zasloužené vítězství.

Všichni hráči přistoupili k utkání zodpovědně. V prvních dvou třetinách Háje soupeře jednoznačně přehrávaly a to zejména díky bojovnosti a snaze o kombinaci. Chtělo by to více klidu a častější zakončení. V poslední třetině již docházely síly. Soupeř se prosazoval zejména díky chybám hostujícího týmu.

Hřiště č. 1: Bártek, Boketta, Gill, Hartman, Jun, Kundrát, Ondrášek, Skuhra
Hřiště č. 2: Habětín, Hůlka, Povolný, Srba, Tůma, Vodrážka, Voska, Žebrakovský

Trenéři: Ze zápasu plyne několik poznatků. Musíme zapracovat na práci brankářů (Bártek, Habětín): více soustředění a používat ruce při chytání. U všech se zaměříme na hru levou nohou. Michal Ondrášek musí celkově zrychlit (provedení, přihrávka a běh) a zlepšit pohyb. Nadprůměrným výkonem z řady vystupuje Petr Jun, který vstřelil pět branek a ukázal, jak správně pokrýt míč a prosadit se před brankou soupeře. Pochvalu si zaslouží také Matěj Povolný, který se zápas od zápasu zlepšuje a stává se z něj důrazný obránce. Překvapením byl i výkon Lukáše Gilla, který ale hraje jen, když ho stále někdo diriguje.


Foto si můžete prohlédnout ZDE


neděle 4.9.2011 | Klub | Přečteno: 1997

Další články