FC H Á J E "B" - ABC BRANÍK "B" 1 : 2 /1:0/

FC H  Á  J  E   "B"  -   ABC   BRANÍK  "B"    1 : 2  /1:0/
První domácí utkání benfiky skončilo neúspěšně. Pár domácích přiznívců vidělo obrat hostí, na který jsme již brankově nezareagovali.

ŠKALOUD- 68´ za Boháče

Utkání se hrálo za slunečného /30C/ a dusného počasí, které bralo síly všem hráčům, rozhodčím, ale zejména funkcionářům na lavičce!!! Pískal mladý rozhodčí Jan Petřík /otec delegován jinam/ a nebylo to nejhorší i když chybičky se vyskytly. Ar1 Lukáš Theimer a as2 Zdeněk Buřil.

Na utkání se omluvil Morda pro nemoc, Neumann nenominován, Musil a Pravenec hráli za mužstvo "A". Poprvé přišel po zranění Boháč a s jedním tréninkem také vynikající Janeček po návratu z USA.

Hosté měli vynikajícího mladého silnějšího brankáře a více zkušených hráčů, kteří míče odkopávali a odhlavičkovávali, ale našli většinou své spoluhráče. To nelze říci o našich hráčích. David byl často v ofsajdu, ale ne vždy svou vinou, neboť nedostal rychlou přihrávku. Měli jsme špatnou koncovku a také podzimní kanonýr Reichmann neměl správnou mušku ani Klenka /oba za "A" v sobotu chvíli hráli/.

K vzhledem k teplému počasí bylo přítomno málo diváků. První domácí utkání mne velmi zklamalo, neboť chybělo vice nasazení, důraz a zejména koncovka!!!

Fakta z utkání:

14´ Janeček pálí z místa z 25 m a trefuje břevno

16´ střela hostí z 20 m vedle levé tyče

20´ Janeček z 18 m střílí k pravé tyči, ale brankář vyráží na roh

35´ po rohu zprava hlavou střílí Marval, ale brankář míč chytá na prsa

40´ 1:0 BOHÁČ střelou koníčkem ze 14 m přestřelil brankáře k levé tyči pod břevno

42´ tr. kop z 25 m Janeček pálí daleko vedle levé tyče

43´ střela zblízka hlavou k pravé tyči byla Čakim vyražena na roh

55´ David hlavou z malého vápna zleva střílí vedle levé tyče po ideálním centru zprava Janečka

60´ 1:1 Marval ve vápně jemně podtrhl útočníka a penalta k levé tyči byla přesná i když na ní Čaki dobře skákal

62´ tr. kop zprava Mansoura od autové čáry s tečí brankáře skončil na pravé spojnici a další střela byla brankářem vyražena do bezpečí

65´ centr na Davida, který místo hlavičky za sebe přes brankáře hlavičkuje zpět

66´ Boháč pronikl vlevo, centr na Mansoura skončil střelou vedle pravé tyče - měl Honza střílet sám!?!?

67´ 1:2 nedáš dostaneš - hosté zaútočili, centr zprava vlevo a střela přesně k pravé tyči

69´ Klenka z 23 m pálí těsně nad branku hostí

77´ Janeček pronikl po pravé straně a jeho střelu k levé tyči brankář kryje

78´ hosté zaútočili a střela zblízka byla Čakim vyražena

82´ centr zprava brankářem vyražen na 16 a Klenka šajtlí střílí vedle levé tyče

85´ střela hostí zblízka chycena Čakim do náruče

86´ Sojka zblokoval střelu zblízka na roh

Místo našeho tlaku měli hosté více příležitostí ke skórování a tak jejich vítězství je spravedlivé.