Mladší žáci A

Hodnocení sezóny - Mladší žáci "B"

Hodnocení sezóny - Mladší žáci "B"
Ročník 1999 měl za sebou těžký rok. Prvně hrál soutěž 10+1 proti starším klukům, aby se do letošní sezóny vrátil zpět k 7+1. Navíc se po po podzimu prohodily soutěže a jaro se klukům moc nevyvedlo.

Sezóna 2010/2011:

Podzim nebyl špatný. Kluci se vyrovnávali s novým systémem na velké hřiště a s mnohem větší námahou. Odehráli ho slušně, na nováčka získali i slušný počet bodů. Jenže při přehození soutěží přišlo těžké jaro, kde se klukům moc nedařilo. Na jaře kluci uhráli jediný bod, přesto se jim podařilo udržet stejnou příšku, jako ročníku 98 z podzimu. A hlavně těžké zápasy vás posílí, tak věřím, že to posílilo i kluky.


Hodnocení trenéra (Michal Šmíd)


Před jarní částí soutěží mladších žáku (ročník 1998 a maldší) došlo k přehození soutěží s Tondou Čermákem, který s ročníkem 1998 hrál v podzimní části I.A třídu jako náš ročník 1999, ale druhou skupinu.

Ročník 98 získal za podzimní část pouze o 1 bod více než mi ve skupině druhé a vzhledem ke kvalitě a poznatkům z tréninkových zápasů, které jsme vždy jasně prohráli nám dalo tušení, že druhá skupina nebude procházka růžovou zahradu.
Hned v prvním zápase, který jsme hráli na Motorletu se stejně starým ročníkem 1999 jsme jasně a zaslouženě prohráli o 8 gólů. Musím vyzvednout kvalitu soupeře. Motorlet hodnotím jako jednoznačně nejlepší mužstvo z obou I.A tříd. Určitě kvalitou přeborové mužstvo!

Ostatní zápasy v soutěži měly celkem stejný vývoj. Nebylo soupeře, který by nás herně přehrál. Spíše bych to nazval, PŘETLAČIL.Porovnání podzim x jaro:

Jaro bylo jiné, těžší. Čekala nás neznámá soutěž, nedařilo se nám navázat na slušný podzim.

Vzhledem k nízkému počtu hráčů v našem mužstvu jsme doplňovali náš kádr o kluky z jiných ročníků.

V sezoně nám chodili pomáhat Tonda Čermák a Kristian Lembak (ročník 99 hrající za 98), kluci od Filipa a také hodně kluků z ročníku 2000, se kterými jsme se letos do nové sezony sloučili.


Zápasy doma x venku:


Bez rozdílu.Nejlepší x nejhorší zápas sezóny:

Kvalitní a vyrovnané zápasy jsme odehráli s Admirou, Střešovicemi a Duklou. Vždy se jednalo o stejně staré soupeře ročníku 1999. Špatné zápasy naopak byly se soupeři, které více bořily než tvořily.Ambice do nadcházející sezóny:

Úspěšně zvládnout sloučení s 2000 a zamakat na technice i fyzičce, ať se vrátíme do 10+1 připraveni v plné síle!


čtvrtek 8.9.2011 | Klub | Přečteno: 2115

Další články