Mladší přípravka B

ČAFC Praha - Háje

V dalším zápase tým starší přípravky (ročník 2002) zavítal na hřiště Čafky. Výsledek není důležitý, stačí jen říci, že domácí dali jen o osm gólů více než hostující mužstvo. Hrací všední den ze začátku hráčům Hájů vůbec nesvědčil. První třetina byla na obou hřištích ze strany hostů statická, nedůrazná a bez bojovnosti. Postupem času se však vše obrátilo a vyvrcholilo v poslední třetině, kdy Háje hráče ČAFC dostaly pod tlak.

Po ospalé první třetině, kdy hráči neběhali, byli u každého míče druzí a chyběl hlavně důraz a obsazování hráčů domácích, se hra pozvolna zlepšovala. Konečně někteří pochopili, že musí soupeře bránit těsněji. Přidala se k tomu i rychlejší přihrávka a z následných kombinací se stávaly krásné gólové momenty. Vrcholem byly poslední třetiny, kdy na hřišti č. 2 vstřelili hosté i góly a na hřišti č. 1 byly Háje jednoznačně lepším mužstvem.

Hřiště č. 1: Habětín, Hůlka, Povolný, Srba, Tůma, Vodrážka, Voska, Žebrakovský

Hřiště č. 2: Bártek, Boketta, Gill, Jun, Junová, Ondrášek, Skuhra

Trenéři: Mezi hlavní postřehy ze zápasu patří náš pohyb. Když začneme běhat, obsazovat a napadat soupeře, tak se hra o 100% zlepší. Pokud jsme pasivní a vyčkáváme, tak jsme na hřišti do počtu. Dnes musíme vyzdvihnout oba brankáře (Bártek a Habětín), kteří hlavně v posledních třetinách podrželi náš tým a měli dobře postavené branky. Petr Jun pokračoval ve svém výkonu z minulého zápasu, na hřišti ho velice dobrou hrou podpořila i sestra Miška Junová. Na hřišti č. 1 musíme zmínit střelce Kryštofa Vosku, který ale ještě musí zapracovat na hře dozadu a více chodit proti balónu a nečekat. Samozřejmě šance, které jsme si vytvořili, jsou zásluhou celého týmu, ale od ostatních čekáme více. Víme, že to v nich je! Hned v sobotu mají možnost se znovu se ukázat.

čtvrtek 8.9.2011 | Klub | Přečteno: 1796