H O S T I V A Ř "B" - FC H Á J E JM "B" 0 : 2 /0:0/

H O S T I V A Ř  "B"  -  FC  H  Á  J  E   JM  "B"  0  :  2  /0:0/
Přírodní tráva nám v této sezóně zatím přeje více než domácí umělka. Tři body vezeme z nedaleké Hostivaře.

TUREČEK - 38´ za Hanzlíka - opět bolest v koleni - do zálohy a Mansour na beka/

Utkání se hrálo na vcelku dobré trávě i když vyšší za slunečného, ale dusného počasí. Řídil jej pan Theimer, ar1 Dušek a ar2 Multerer. Přítomno cca 30 diváků.

Na utkání se omluvil Boháč /turnaj v golfu/, Pravenec /dov./, Sojka /úmrtí strýce/, Škaloud /mimo Prahu celý týden/, Štípek R. /stále netrénuje po zranění/,
Zajac /dov./. Do Modřan odešel Prokopčuk. Vzhledem k tomu, že"A" hraje odpoledne a je také ve srabu /chybí Boháč, Brož, Hrůza, Hruška J., Krejčí /nemohl nikdo s námi a z "B" jde odpoledne David, Hovorka, Klenka a brankář Tureček/. Poprvé přišel s jedním tréninkem P. Štípek.

Utkání bylo bojovné a bylo dost nefér zákroků. Škoda, že nám opět chyběla koncovka a přesnější nahrávky. Opět výborně zahrála obrana s Čakim. Domácí se pořádně nedostali do šancí. Stříleli vedle nebo nad. Je potřeba, aby Čaki a Marval více křičeli, když jdou na míč.

Před utkáním jsem v šatně poblahopřál trenérovi k narozeninám a hráčům jsem řekl, že nejlepší dárek je vítězství, což splnili.

Fakta z utkání:

25´ střela Neumanna z 25 m zleva do náruče brankáře

40´ střela Mordy z první těsně vedle levé tyče

44´ střela Hoška levačkou z první z 20 m zprava končí 1 m vedle pravé tyče

45´ střela Hoška z 23 m po zemi k levé tyči byla malým brankářem vyražena na roh

49´ centra Neumanna na Turečka, ale jeho hlava končí v náruči brankáře

51´ 0:1 TUREČEK střílí z 12 m hlavou a bek si míč sráží k levé tyči po přesném centru zprava Mansoura

53´ tr. kop z 20 m Reichmann pálí po zemi do zdi - faul na Klenku

54´ tr. kop z 18 m zahrává přes zeď Mansour na Marvala, ale jeho hlava v pádu byla chycena

55´ centr zprava Klenky na nabíhající hráče, ale brankář výborně skokem chytil

67´ hlava Turečka jde přes branku po centru Hoška

76´ 0:2 HANČL splnil můj pokyn /náhradník má dát branku/ a přesnou střelou zprava z rohu velkého vápna přesně k pravé tyči po zemi po akci a centru Davida

82´ David dostal od Hoška centr mezi beky do běhu, obhodil si brankáře, který jej tělem rozhodil a střela těsně minula levou tyč

89´ David zblízka z první pálí přes /skočilo mu to/ po centru Štípka zprava

90´ Čaki vyráží z pod břevna bombu z 25 m na roh