Starší žáci A

ST.Ž "A" - Satalice 5:0 (2:0)

ST.Ž "A" - Satalice  5:0 (2:0)
Třetí kolo opět bez ztráty bodů.

Ve třiceti stupňovém nedělním odpoledni jsme hostili soupeře ze Satalic. Loňská bilance nám nebyla nakloněna. Přejeli nás dvakrát - na podzim 6:0 a na jaře 4:3.Letos se to ročníkově srovnalo a soupeř si odvezl kanára.
Na soupeře jsme vlítli od úvodního hvizdu. Už ve druhé minutě se zastřeloval Nezby , bohužel minul bránu. Za minutu Šejny naběhl z pravé strany , centrem našel ve vápně Petra a ten taky minul. V téže minutě si ovšem Petr kličkou vychutnal brankáře a tentokrát mění skóre 1:0. Ve 13.min Nezby Centruje z pravé strany a Novy prudkou střelou z voleje míří nad. V 17.min tentokrát Klobouk zatáhne po pravé straně , patičkou na Šejnyho, Šejny centr na Petra. Toho balon přeskočí na Novyho a ten opět nad. Hrajeme většinou na polovině soupeře a brankáře hostí ohrožujeme dost pravidelně. V poslední minutě poločasu opět Klobouk běží po pravé straně , dává patičkou na Šejnyho , který kličkou obelstí obránce a příhrou najde Michala Černého. Ten zavěsí pumelicí do sítě 2:0. Tím končí poločas.
Druhý poločas kopíruje první. Opět jsme na soupeře vlítli.V 10.min. se skóre opět mění.Po závaru ve vápně si hosté srážejí míč do vlastní brány.3:0 Poté přijde centr z levého křídla na Petra , ale jeho hlava nemá takovou razanci. V 18.min. přihraje Zelí Petrovi a ten se tentokrát z 18 metrů nemýlí 4:0. 21.min. - Michal vypustí krátký projektil , ale brankář si stím poradil.Ve 24.min. jde Šejny sám na brankáře , ale ten jeho úmysl přečetl. Za tři minuty po Petrově přihrávce opět Šejny samostatným nájezdem a tentokrát gólmana překoná a upravuje na konečných 5:0.

Dnes jsme soupeře přehrávali. Na naší půlku se dostával minimálně. Tři body byly zasloužené. V neděli 18.9. jedeme do nedalekého Újezda P-4. Rodičům díky za účast a povzbuzování. Na závěr poděkování Samovi za přehledný zápis utkání.