Mladší žáci A

Bílá Hora - Mladší žáci "A" 0:4

K prvnímu venkovnímu zápasu našeho A týmu jsme cestovali na druhou stranu Prahy na Bílou Horu.

Kategorie: Mladší žáci A

Utkání: 2. Kolo zápas Bílá Hora - Fc Háje A

Termín: 11.9.2011 od 15 hodin

Výsledek: 0:4 (0:2)

Nominace: Vála, Nerad, Vostrovský, Řemenář,Tulka, Filip, Fortelka, Seger, Krčil, Hobza, Kodada, Routek, Kapustňák

Goly: 2xKodada, Kapustnak, Tulka

Asistence:Filip, Tulka,Seger, Řemenář

Hodnocení hráčů: Vála 1, Nerad 3, Vostrovský 3, Řemenář 3, Tulka 1, Filip 3, Fortelka 3, Seger 2, Kříž 1, Hobza 3, Kodada 1, Routek 2, Kapustnak 1

Všichni nominovaní hráči dodrželi stanovený termín srazu, který máme vždy 1 hodinu před zápasem.

Bohužel trenér naše pravidlo porušil o 25 minut a to si ještě doma zapomněl telefon a nebyl k sehnání.

Z Vyžlovky je cesta dlouhá a můj palubní počítač po 1,5 hodinové jízdě ukázal 82 najetých kilometrů celkovou délku jízdy. To jsem doopravdy nepředpokládal.

Tímto se všem omlouvám a děkuji rodičům za trpělivost a obstarání kluků v mé nepřítomnosti.

Už se to nestane.

První poločas: Od začátku zápasu jsme vytvářeli tlak na soupeře a kluci se předháněli v zakončení. Bohužel ne a ne to tam spadnout. Soupeř se na naši půlku dostával pouze sporadicky po dlouhém nákopu. V 18 minutě jsme se konečně dočkali a po trestném kopu z pravé strany, který zahrával Tomáš Filip skóroval krásnou hlavičkou Tomáš Kodada.

Druhý gól přidal po krásné střele z 15 metrů do šibenice Marek Tulka.

Druhý poločas: Prvních 10 minut druhého poločasu jsme se nemohli dostat do tempa. Hra byla špatná. V této části zápasu se do zakončení dostal i soupeř. Kluci se postupně otrkali a do konce zápasu přidali ještě 2 branky. Tu první v pořadí třetí dal po závaru ve vápně Šeba. Utkání uzavřel svou druhou brankou Tomáš Kodada.

Souhrnné hodnocení: V sobotu jsme byli jednoznačně lepším mužstvem. Kluci se snažili hrát kombinační hru s množstvím zakončení. Nebylo to špatné, ale naše hra měla spoustu nedostatků (nesehranost, zbrklost, nedodržování taktických pokynů). Naším cílem je vyrovnat se těm nejlepším mužstvům, proto se musíme snažit být lepší a lepší.

Trenér Michal

úterý 13.9.2011 | Klub | Přečteno: 2318