Starší žáci B

Soustředění v Solenici - starší žáci "B"

Soustředění v Solenici - starší žáci "B"
V posledním sprnovém týdnu jsme absolvovali týdenní soustředění v Solenici. Počasí nám krásně vyšlo, a tak jsme si mohli přípravu zpestřit koupáním.

Tak, jako každým rokem, i letos jsme jeli na týdenní fotbalové soustředění. V termínu od 20.8. do 27.8. jsme zajeli do Solenice. Ubytovali jsme se v penzionu Kaskáda. K tréninku jsme měli výborné podmínky, nejen, že jsme využívali místní vesnické hřiště, ale také jsme měli k dispozici školní tělocvičnu, díky níž jsme zpříjemnili klukům pobyt hraním nejrůznějších her (nohejbal, pinčes). Navíc jsme se denně koupali v bezprostřední blízkosti Orlické přehrady, což se klukům náramně líbilo.


Ubytování i strava byly na velmi dobré úrovni, sami jsme si vybírali jídelníček a i porce byly dostatečně velké (můžete si prohlédnout na fotografii).


Soustředění splnilo svůj účel díky výbornému přístupu všech hráčů i dospělých. Celkem jsme podstoupili 10 tréninkových jednotek na hřišti a dali si řádně do těla i při turnájcích v tělocvičně. Všichni se vrátili zdraví a natěšení na sezónu, do niž nastupujeme již jako starší žáci.


Rád bych poděkoval Járovi Kopřivovi a Tomovi Střízkovi za výtečnou spolupráci. Klukům díky za odvedené výkony nejen na hřišti, ale i mimo něj. Škoda, že se nezúčastnili všichni hráči. Tak snad příště :-).


Tonda


Fotogalerie:Všechny fotky si můžete prohlédnout ZDE


pátek 16.9.2011 | Klub | Přečteno: 2681

Další články