Starší přípravka A

Háje - Dukla Praha

V úterý 20. 9. 2011 jsme v dalším domácím zápase přivítali Duklu Praha. Od začátku jsme se snažili být vyrovnaným týmem, výsledkově to sice není znát, ale důležité je, že jsme si vypracovali nějaké šance a vstřelili alespoň pár branek. Určitě se jednalo o lepší utkání než naše poslední domácí vystoupení proti Bohemians 1905.

Na prvním hřišti byla Dukla celý zápas lepším týmem. Ne snad svou kvalitou, ale přehrála nás svým nasazením a produktivitou využívající naší naprosto nesoustředěnou obranu, která jakoby na hřišti chvílemi ani nebyla. Na hřišti č. 2 jsme první dvě třetiny prohráli vždy pouze o gól a soupeři jsme dosti znepříjemnili jeho snažení. Pravdou je, že jsme mnoho gólů soupeři darovali, a díky našim zbytečným chybám usnadnili skórování. Na druhou stranu ale musím také zmínit, že jsme měli i světlé chvilky a zejména bojovností a vytrvalostí jsme Dukle obstojně sekundovali.

Hřiště č. 1: Blinka, Coulibaly, Gill, Hartman, Chomát, Junová, Kundrát, Nosková, Plevka

Hřiště č. 2: Habětín, Hůlka, Skuhra, Srba, Tůma, Vodrážka, Voska, Žebrakovský

Trenéři: Na hřišti č. 1 lze i přes špatný výsledek vidět pozitiva, navrátivší se Dominik Kundrát předvedl ve středu hřiště velmi zarputilý a kvalitní výkon. Stejně tak Lukáš Gill odehrál dobrý zápas, bohužel však bez vstřeleného gólu na kontě. Na druhém hřišti se gólově prosadili Voska, Vodrážka a Tůma. Měli jsme i další šance, ale bohužel jsme selhali v zakončení. Malou omluvou může být fakt, že po nemoci rovnou do zápasu naskočili Kundrát, Tůma a Žebrakovský. Všichni hráči se prezentovali dobrým pohybem a bojovností, chtělo by to zlepšit zpracování, přihrávku a myšlení.

středa 21.9.2011 | Klub | Přečteno: 1840