Starší žáci A

St.ž. "A" - SK Zbraslav 2:0 (2:0)

St.ž. "A" - SK Zbraslav   2:0 (2:0)
Ve středu nás navštívil v dalším kole soupeř z druhého konce Prahy tým SK Zbraslav.Soupeř byl překvapivě narostlejší.

Někteří kluci převýšovali i naše urostlé kluky. Přesto jsme se nezalekli a body zůstaly doma. Zápas se sice převaloval z jedné půlky na druhou , ale častěji se dostáváme do šancí před bránu hostí. První gól padl až ve 29´. Novák autem najde Michala , který se uvolní a zvýšuje na 1:0. Ve 33´posílá Klobouk centr z pravé strany na Petra a ten překoná brankáře hlavou na 2:0. Tímto gólem končí poločas . Ve druhé půli i přes naše gólové šance se výsledek nemění a zápas končí výsledkem 2:0.
Blahopřeji za dnešní výkon a zisk tří bodů. Dnešní soupeř byl těžší a naše kluky prověřoval ve všech lajnách. Náznaky protiútoků se nám dařilo likvidovat. Přeji klukům z pozice fotbalu více takových zápasů.Další zápas nás čeká v předehrávce už v pátek. Tak držím palce. Rodičům díky za účast a povzbuzování.
Góly : Černý - 1 , Štundl -1

čtvrtek 22.9.2011 | Klub | Přečteno: 1935