UNION Žižkov - FC H Á J E "B" 1 : 0 /0:0/

UNION Žižkov  - FC  H  Á  J  E    "B"     1 : 0  /0:0/
Další utkání nám nevyšlo podle našich představ. I kvůli malému počtu jsme nevydrželi až do konce a gólem ze 72. minuty prohráli 1:0.

Utkání se hrálo na vcelku dobrém trávníku za slunečného počasí. Pískal
mladý sudí Krček Matěj, ar1 Habada Jan, ar2 Zatkal Dalibor, DS Horálek Petr.

Vzhledem k tomu, že "A" také hrálo na ČAFCE a chybí jim Brož, Hrůza, Hruška J. /byl jako trenér za Slabého/, Šůs /zranil se na poháru - kotník/, Matějovský a R. Štípek. Musel jít do základu Klenka a na lavičku Musil a Pravenec. Nás bylo pouze 11 a trenér jako náhradník. Chyběl David /řeznický turnaj/, Hovorka /kotník/, Mansour /trenérská licence na florbal/, Reichmann /dov./, Štípek P. /netrénuje/. Poprvé přišel po skončení vesnického hostování Jirka Tesař a mohl jít poprvé Michal Čížek /v mládí H. Měch./, ale odjel za bratrem do Brna/.

První půli jsme hráli, ale nedali jsme branku a v druhé půli to bylo vyrovnané.
Domácí měli více mladších hráčů /89, 91 a 94 ročník/ a pouze tři starší hráče. Měli více sil, neboť 3x střídali.

Fakta z utkání:

15´ Tesař zleva centruje na malé vápno a Zajacova hlavička koníčkem končí těsně nad brankou

16´ Škaloud střílí, ale do středu branky, kde brankář míč chytá

23´ Zajac dostal centr od Škalouda po zemi, ale jeho bomba ze 16 m jde nad branku

38´ Tureček vyrazil samostatný únik včasným vyběhnutím

47´ Hanzlík pálí zprava z první nad branku

48´ Škaloud se probil po vápně až na úroveň levé tyče, ale střílí levou místo pravé a míč jde vedle levé tyče

55´ Hančl dostal do běhu centr mezi beky a ze 16 m pálí do břevna a půoté se míč odráží do autu

57´ centr zleva na malé vápno, kde Marvalem nepokrytý hráč míč minul

63´ tr. kop ze 20 m pálí Sojka do zdi po faulu na pronikajícího Marvala

72´ 1:0 centr zprava z tr. kopu na malé vápno, kde jej holení Hanzlík umístil do vlastní sítě

77´ centr zleva a hlavička z malého vápna byla Turečkem bravurně vyražena

79´ Sojka po rohu zleva Hoška hlavičkuje zprava z rohu malého vápna k levé tyči k zemi, ale brankář chytá

87´ tr. kop za faul na Mordu zahrál zprava Dvořák nad zemí na Hoška, který pálí z první, ale míč těsně míjí levou tyč