Muži B - 1B třída FC Háje JM - Satalice 3:0 (0:0)

Muži B - 1B třída  FC Háje JM - Satalice  3:0 (0:0)
Utkání se hrálo za chladného podzimního počasí, kdy ve 35´vysvitlo slunce až do 65´. Pískal hodně chybující Kalcovský Petr, ar1 Šoltés Michal, ar2 Theimer Lukáš a DS Kutil Ivan.

MORDA - 82´ za Mansoura

KABELKA - nenastoupil /po l,5 roce měl pouze pár tréninků a trenér mu ani neřekl, že má chodit /byl v USA a dokončil studium na VŠ/

Utkání se hrálo za chladného podzimního počasí, kdy ve 35´vysvitlo slunce až do 65´. Pískal hodně chybující Kalcovský Petr, ar1 Šoltés Michal, ar2 Theimer Lukáš a DS Kutil Ivan. Sudí neuděloval žluté karty za likvidační fauly, zejména pravého beka, nepískl další penaltu, hraní rukou atd.

Z mužstva "A" přišel Bednář a Boháč/v sobotu nehrál, neboť byl na golfu a turnaj vyhrál/. Na tréninku celý týden nebyl Tesař. Po delší době po zranění kotníku nastoupil R. Štípek, nebo pravý bek chybí /zraněný Hanzlík/.

Musím pochválit obranu a brankáře Matějovského /včera měl narozeniny/, neboť jsme 2 zápasy za sebou nedostali branku a jsme v obdržených brankách / pouze 9/ druzí. Horší je to se vstřelenými. I dnes jsme zahodili tutovky a výsledek mohl být o hodně vyšší. David byl často v ofsajdu /bojoval a dost míčů soupeři odebral/, nebo jsme špatně přihráli a často naše střely končily nad nebo vedle branky. Opět dobře zahrál na svém místě ve středu obrany Pepik MARVAL.
Hosté byli většinou starší zkušení borci /Hogen 41/ s divizními zkušenostmi, ale naši hráči je nenechali střílet jako v minulých zápasech a to rozhodlo.

Fakta z utkání:

08´ Bednář střílí z 22 m vedle pravé tyče

15´ Boháč zblízka vedle pravé tyče po rohu zleva Klenky

19´ David v šanci obešel brankáře, ale z úhlu střílí do beka stojícího u pravé tyče
/měl střílet po kličce z první a ne si míč zpracovávat/

25´ střela hostí z 20 m k pravé tyči, ale Čaki chytá

27´ Klenka z 18 m pálí, ale střela byla zblokovaná a brankář míč chytá

28´ Reichmann v šanci, ale míč odkopnut na 18 m odkud pálí Bednář vedle

32´ Bednář střílí z 20 m vedle levé tyče po centru Mansoura

37´ David utekl po křídle a pěkný centr před branku zblokoval bek na roh

38´ Sojka po rohu zprava míč hlavou pouze lízl

40´ Klenka střílí z 25 m z první vysoko nad

41´ Boháč střílí po zemi k pravé tyči, ale brankář míč chytá

42´ hosté běží 2 na Marvala a centr Marval zneškodnil

44´ Reichmann hlavou střílí přes branku po rohu zleva Klenky

46´ Reichmann sám před brankářem, ale střela k levé tyči chycena

48´ 1:0 BEDNÁŘ z penalty k levé tyči nepovedeným obloučkem po tvrdém faulu na pronikajícího Boháče - bez karty

49´ Reichmann pouze lízl hlavou míč po rohu zprava Klenky /prudké slunce/

63´ 2:0 MANSOUR střílí zprava, bek sráží střelu k pravé tyči, kde stojící brankář napálil míč 1 m do levé šibenice

66´ Boháč unikl, ale střílí do brankář a vyražený míč z 16 m Reichmann z první pálí přes branku

74´ trestný kop Sojky končí daleko vedle pravé tyče po faulu na Reichmanna

76´ 3:0 DAVID se na 10 m dostal k míči a obloučkem přehodil brankáře a míč skončil u levé tyče

82´ Morda v šanci, ale jeho střela zprava byla zblokovaná

83´ Klenka pálí z 18 m do zad beka stojícího na 16 m

85´ Boháč pálí bombu z první přes branku po přesném centru zprava Bednáře

87´ Klenka sám před brankou, trefil brankáře a poté rukou bekem stržen, ale sudí penaltu nezapískal