C H O D O V - FC H Á J E "B" 3 : 1 /2:1/

C H O D O V  -  FC  H  Á  J  E   "B"    3  :  1  /2:1/
Derby Prahy 11 skončilo vítězstvím domácích, kteří se hned v úvodu dostali do dvoubrankového vedení, které jsme již nedokázali otočit.

SOJKA - 66´ za faul zepředu

Utkání se hrálo na vcelku dobrém trávníku za podzimního slunečného a bezvětrnného počasí. Řídil jej Novák Jiří /v zápise ar2/, ar1 Novotný Luboš a ar2 Ulrich Jiří /měl pískat/. Hlavní pískal, tak, aby Chodov vyhrál, neboť jim mírně připiskoval. Pro nás pískal fauly, když domácí vedli o 2 branky. Přihlíželo ca 55 diváků.

Vzhledem k tomu, že mužstvo "A" hraje zítra ráno a chybí jim Bednář /práce/ a Dub /svatba/ nebyli jsme nijak posíleni. Přišli pouze náhradníci Klenka a Reichmann. Mohl jít ještě Musil, ale opět jej tahal sval?!?!? Proto trenér povolal poprvé Čížka, který poctivě trénuje a snaží se. Dále Kabelku a Neumanna. Na tréninkách nebyl vůbec Tesař a Zajac. Zraněný je Hovorka, Škaloud a již začal trénovat po zranění Hanzlík, ale na zápas to ještě není.

Domácí proti jaru silně omladili a líbil se hráč č.7 Čermák /r.1994/ a č. 10 Holinka /r.93/. Jeho otec nehrál pro trombózu v lýtku.

Naši hráči více hráli, ale domácí stříleli z protiútoků branky a naše koncovka byla mizerná, zejména trestné kopy šly do p...le. Jarda Hančl při tréninku trhá sítě a trestňák kope obloučkem jako na Žižkově. Proč??? Opět měl dobré zákroky Tureček a nevím, zda byl při 3. brance faulován?

Fakta z utkání:

04´ tr. kop zprava do levé tyče

05´ střela od autové čáry zleva k levé tyči Turečkem chycena

08´ 1:0 tr. kop zleva za faul do velkého vápna a jemná tyč čahouna končila pod břevnem naší branky

09´ dlouhý výkop Turečka na Davida a ten z první v pravo na Mansoura a tomu chyběl půl krok

10´ střela z velkého vápna byla Turečkem vyražena

11´ 2:0 penalta za faul Klenky skončila u levé tyče

15´ Hošek pálí zleva z první těsně vedle levé tyče

20´ 2:1 REICHMANN po naší krásné akci, kdy Klenka vyslal ideálně mezi beky Davida a ten zprava z první naservíroval na malé vápno míč Jakubovi a ten se nemýlil

23´ David z první kopl do míče před malým vápnem, ale míč z brankové čáry bek vykopl

26´ střela od autové čáry skončila těsně vedle levé šibenice

32´ Reichmann hlavou dává na Davida, ale sudí pískl Kubovi faul na beka???

36´ bomba Reichmanna zprava skončila nad levou šibenicí

37´ chyba domácí obrany a Reichmann zuprava před brankářem kopl do míče, který skončil těsně vedle levé tyče

38´ bomba těsně nad zemí byla Turečkem chycena

49´ David opět zblízka střílí, ale míč opět z brankové čáry bekem odkopnut

54´ Klenka z 1 m střílí vysoko nad branku po rohu zleva Pravence, který asi mířil ke vzdálenější levé tyči

60´ 3:1 centr zleva z tr. kopu za údajný faul Kabelky a před vybíhajícím Turečkem s pomocí faulu přihrál domácí hráč před branku, kde hráč z první zavěsil před Marvalem stojícím na brankové čáře - měl být ofsajd, neboť před útočníkem byl pouze j e d e n hráč a musí být d v a, aby nebyl ofsajd!!!

62´ tr. kop zahrál Reichmann vysoko přes branku

72´ domácí hráč sám na Turečka a ten nohou míč odkopává

77´ tr. kop Hančl opět střílí obloučkem nad branku - Jardo bombu na branku!!

78´ brankář domácích 2x vyrazil míč po střelách zblízka Davida

80´ Marval z dálky z první šajtlí vysoko nad branku

82´ opět hráč č. 7 sám na Turečka, který vyběhl a míč chytil - bravo Karle

84´ opět tr. kop z 20 m střílí Pravenec nártem levačkou daleko vedle pravé tyče