Starší přípravka A

Sparta Praha - Háje

Sparta Praha - Háje
V pravé sobotní poledne začínal zápas, ve kterém jsme se (2002) střetli se Spartou Praha v jejich tréninkovém areálu na jednom ze sedmi travnatých hřišť. Výsledek není opět vůbec důležitý a předvedený výkon byl jednoznačně lepší než v minulém zápase.

Na začátku zápasu jsme na hřišti č. 1 mohli jít do vedení 0:1, ale bohužel jsme gól nedali. Soupeř byl mnohem efektivnější v zakončování a během chvíle byl stav 3:0. Od této chvíle jsme ale hráli to, co bychom chtěli. Díky bojovnosti jsme dokázali vyrovnat na 3:3 a mohli jsme jít i do vedení, ale bohužel jsme neskórovali a soupeř to opět potrestal. Objevovaly se i světlé chvilky, ale bylo jich málo. Kvalita protihráčů byla evidentní, ale i oni tvořili chyby, když jsme na ně zatlačili. Na druhém hřišti jsme i proti takovému soupeři, jako je Sparta, podali výkon, za který není třeba se stydět, škoda je, že se nepovedlo vstřelit gól, v první partě jsme zaznamenali alespoň 5 tref do černého.

Hřiště č. 1: Hůlka, Kundrát, Skuhra, Srba, Tůma, Vodrážka, Voska, Žebrakovský
Hřiště č. 2: Bártek, Blinka, Boketta, Gill, Habětín, Hartman, Junová, Ondrášek

Trenéři: Na hřišti č. 1 musíme opět vyzdvihnout Radku Skuhru, který opět statečně hájil naší svatyni. V poli byl nejlepší Adam Tůma, který po dlouhé době ukázal, že je tahounem našeho týmu. U ostatních by to chtělo 100% koncentraci a chuť hrát po celou dobu zápasu, stejně jako to předvedl soupeř. Hráči z druhé party Boketta, Ondrášek a Gill ukázali, že jejich forma je na vzestupu. Honza Habětín v brance také zachytil několik vyložených šancí soupeře a k tomu přidal pár povedených rozehrávek. Bohužel se ale opět ukázal problém posledních zápasů a to, že našim klukům nevydržela stejná bojovnost a soustředění celý zápas, a tak je skóre vyšší než bychom si přáli. Na závěr je ale nutné zmínit, že i na tomto hřišti jsme měli možnosti ke vstřelení gólu. Bohužel ale Lukáš Gill neproměnil šanci, kterou si vybojoval svou dobrou poziční hrou, Míša Ondrášek vyšel naprázdno při samostatném úniku na brankáře a Martin Bártek netrefil z poloviny hřiště odkrytou bránu soupeře.
Foto ze zápasu si můžete prohlédnout
ZDE


neděle 16.10.2011 | Klub | Přečteno: 1622

Další články