FC H Á J E "B" - ÚJEZD Praha 4 2 : 1 /1:0/

FC  H  Á  J  E   "B"   -   ÚJEZD Praha 4     2  : 1  /1:0/
V dnešním zápase s nedalekým soupeřem padly 2 červené karty. Výhru jsme si však zasloužily a předskočili tak dnešního soupeře v tabulce.

L. HOŠEK - 66´ za Musila

SOUCHA - 55´ za Hančla - přišel těsně před zápasem, neboť hrál s prckama až v H. Počernicích - hrál v soboru za A celý zápas

TUREČEK - 57´ za Boháče /Honza odehrál dobrý zápas, ale byl unaven, neboť v sobotu za A dal 3 branky a hrál výborně

Žluté karty: KABELKA - 85´ za přidržení za dres kapitána hostí Nykla na půli

Červená : TESAŘ - 58´za atakování brankáře při výkopu /svíjel se jak po nárazu náklaďákem/

Utkání se hrálo za podzimního klidného počasí za řízení Francesco Maiello, ar1 Vojtěch Bolčok, ar2 Tomáš Burda a DS pan Fišer Miroslav. Hlavní se nenechal ukolébat od šediváka Škody /r.1963/ a po žluté za řeči mu dal druhou za nafilmovaný faul - super!!!

Vzhledem k tomu, že chyběl Čížek /lýtkový sval a ve vzteku doma kopl do skříně a zranil si nárt/, Marval /nemoc/, Klenka /nemoc/, Morda /zranění/, Neumann /zranění z malé kopané/, Pravenec /stěhoval v Brně babičku/, Reichmann /vytržené stoličky/, Sojka /bolest kolen/, Škaloud /koleno/, Zajac /nechodí na tréninky - přišel se ale podívat/ nabídl se Boháč, Janoušek a Soucha z mužstva "A". Chtěl jít také Janeček, ale bylo mu nevolno a Šůs, ale bolela jej po zápase záda. Byli jsme oslabeni, ale po delší době se objevil i když nadále s bolavým kotníkem Hovorka a zahrál opět skvěle. Musím pochválit Patrika Davida za bojovnost i když mu chybí zkušenosti proti starším hráčům. Nově sestavená obrana zahrála vcelku výborně a opět měl štěstí Čaki v brance. Škoda inkasované branky.

U hostí nastoupil zkušený Škoda, Nykl a Řečínský, který kdysi hrál za Háje a v poslední době za Dolní Měcholupy. Hosté měli pouze 1 náhradníka, neboť jsou ve srabu a jejich "B" hrálo zároveň.

Fakta z utkání:

05´ 1:0 DAVID skóruje střelou z 15 m k pravé tyči slabší ranou těsně nad zemí

12´ David si naběhl za beky a sám před brankářem střílí pouze do levé tyče z 8 m

17´ Janoušek se probil na velké vápno, ale jeho střela končí nad brankou hostí

20´ Hančl střílí slabě k pravé tyči a brankář míč vyrazil

22´ Musil střílí z 16 m k pravé tyči, ale brankář vyráží na roh

24´ Boháč zleva z první napálil míč vysoko nad branku hostí

34´ Hančl střílí z tr. kopu z 18 m technicky těsně nad levou šibenici

35´ střela kapitána hostí Nykla s tečí končí na rohu

37´ Janoušek bombou zleva trefil brankáře

40´ Musil střílí bodlem slabě těsně vedle pravé tyče

47´ výborný zákrok Hovorky, kdy vypíchl míč na roh a poté po rohu hlavička k pravé tyči a Čaki výborně zakročuje

51´ David hlavou střílí do pravé tyče a od ní do brankáře a poté k bekovi, který míč odkopl do bezpečí

53´ tr. kop zprava a střela do náruče Čakiho

68´ Hošek pálí zleva, ale brankář vyráží míč do bezpečí

81´ 2:0 SOUCHA z 12 m pálí nártem krásně k levé tyči po samostatné akci

82´ druhá žlutá karta pro 48 ti.- letého Škodu, který nafilmoval pád ve vápně

83´ 2:1 centr hostí na Nykla a střela z 20 m k pravé tyči skončila v síti - předtím byl faul na Kabelku, kdy byl udeřen loktem do k..í a nevím, zda nebyl ofsajd???

85´ Hošek z 20 m pálí těsně vedle pravé tyče

90´ David si zpracoval na prsa míč od beků a z první pálí z 18 m těsně nad břevno branky hostí - krásný moment utkání