TŘEBORADICE "B" - FC H Á J E "B" 1 : 2 /1:1/

TŘEBORADICE  "B"   -  FC  H  Á  J   E  "B"     1  :  2  /1:1/
Těžký zápas na rozbahněné třeboradické trávě jsme zvládli a posunuli se tak na čtvrté místo v tabulce.

TUREČEK- 65´ za Reichmanna /nedařilo se mu, neboť byl obsazen/

HOŠEK L.- 88´ za Hančla /měl toho plný zuby, i když mu pohyb ještě více chyběl - trenér jej chtěl střídat místo Reichmanna, ale měl tam konečně dvě vyhrané hlavy a začal bojovat/

Žluté karty:

HANČL - 76´ přidržení za dres

KLENKA - 90´ za oprávněné řeči, kdy jsme měli házet aut

Utkání se hrálo na bahnitém vesnickém trávníku za slunečného počasí, které v II. půli zalezlo. Řídil jej mladý sudí Dominik Multerer, as1 Jandus Milan, as2 Dušek Filip a DS pan Pavel Říha. Nemůžem si moc stěžovat, neboť bylo jen pár omylů během zápasu. Asistenti mávali ofsajdy na obě strany zřejmě správně.

Na utkání nemohl Boháč/dostal horečku po "A", kde hodně toho naběhal/, Čížek /zraněn/, Hanzlík /koleno/, Janeček /chtěl, ale nebyl ani za "A" -zranění kotníku/, Morda /zraněn po Satalicích/, Musil /za "A" nenastoupil a v neděli, když jsem mu volal, byl mimo Prahu/, Neumann /zraněn z malé kopané/, Pravenec volal, že musí do práce, Sojka /bolest kolen/, Šůs chtěl jít, ale po "A" měl na nohou puchýře, Tesař /za ČK pouze 1 zápas stop/, Zajac /nechodí a nebude chodit/. Musel jsem povolat Čakiho do brány a Tureček byl jako jediný výborný náhradník do pole, neboť Hošek Libor má také bolesti kolene.

Domácí měli většinou mladé hráče až na 4 zkušené hráče. Nevím kolik bylo hráčů z "A", ale vlítli na nás, že jsem čekal debakl!!! Naši se vzpamatovali a zejména brankář Matějovský, obrana, Bednář zahráli nadstandart a v útoku jezdil David, který utavil kapitána, který musel střídat. Škoda, že Patrik si míč lépe nepokryje a nejsou na něj fauly. Většina našich hráčů byla po nemoci /Marval, Mansour, Klenka/, Hovorka obětavě hraje po zranění kotníku, který není doléčen.

Fakta z utkání:

03´ střela ze 14 m k pravé tyči, ale Čaki vyráží

05´ Bednář to zkouší ze 30 m, ale přes branku - brankář byl vysunut

06´střela domácích k levé tyči zblízka, ale Čaki bravurně vyráží

07´ 1:0 centr zprava a střela volného hráče z 10 m k levé tyči

09´ Mansour střílí pohotově z 20 m pod pravou šibenici, ale střela vyražena

23´ Reichmann zleva pálí do pravé tyče a na brankové čářě brankář míč chytá

35´ 1:1 MANSOUR z 12 m doráží po zemi vyraženou střelu Bednáře

38´ střela Davida zprava mířící do levé šibenice byla brankářem podivně vyražena

40´ Bednář střílí z 20 m k levé tyči s tečí beka a brankář míč chytá

42´ Bednář opět střílí z 28 m k pravé tyči a opět míč zkušeným brankářem chycen

45´ střela domácích z 20 m lízala břevno

48´ Čaki vyběhnutím zmařil útok domácích přes Kabelku, který podklouzl

70´ střela z 20 m po zemi prolétla mezi bekama a skončila vedle levé tyče

74´ 1:2 HANČL si zpracoval před malým vápnem ideální centr zprava Turečka a pohodlně vlevo podél brankáře skóroval

80´ útok domácích, střela, ale Čaki vyráží a poté ve vápně trma vrma a Hovorkou odkopnuto do bezpečí

82´ Bednář střílí po centru Davida, střela sražena bekem a další střela Turečka k levé tyči byla brankářem výboreně chycena

Ke konci zápasu domácí chtěli vyrovnat, ale naše obranná činnost vydržela i když síly docházely /Klenka nakopnut/ hráčům, kteří v poslední době moc netrénovali. Křičel jsem na sudího ať píská konec, ale nastavil skoro tři minuty. Naši borci, ale vydrželi a ještě zahrozili. Domácí nastoupili jako jasný favorit, ale
také jim došli na těžkém terénu síly.

Musím všem hráčům, ale i trenérovi poděkovat, neboť jsem zpočátku utkání myslel na debakl i když se mi v noci zdálo, že zde vyhrajem a půjdeme na 4. místo v tabulce, což se splnilo!!! B E N F I C A jedééééém!!!

Dostali jsme pouze 14 branek a to je s Třeboradicemi nejméně, ale pouze jsme 21 vstřelili, a to je 3. nejhorší.