Starší přípravka A

Háje - ABC Braník

V posledním zápase podzimní části sezóny 2011/2012 jsme na domácím hřišti přivítali tým ABC Braník stejného ročníku 2002. Vzhledem k brzkému začátku zápasu byla hrací plocha pokryta jinovatkou a stejně zmrzlí jsme byli i my, protože jsme dokázali vyhrát pouze jednu třetinu z šesti.

V dnešním zápase jsme nastoupili v plné síle, co se kvality týče, a taky to bylo na naší hře znát. Na hřišti č. 1 jsme se rozjížděli pomalu, ale v poslední třetině se nám povedlo zvítězit. Naopak to bylo na druhém hřišti, kde jsme bojovali od začátku, a první třetina skončila 1:1, bohužel nám došel dech v poslední části. Celkově je škoda, že jsme opět obdrželi mnoho zbytečných gólů po našich chybách. Byly jasně znát opět naše slabiny, a to pomalá rozehrávka a myšlení, malý důraz, nedohrávání soubojů, nepřesná koncovka a především (opět se opakuji) hloupé góly v naší síti, čehož se prostě musíme vyvarovat.

Hřiště č. 1: Habětín, Jun, Ondrášek, Skuhra, Tůma, Vodrážka, Žebrakovský

Hřiště č. 2: Boketta, Gill, Hůlka, Junová, Kundrát, Lebeda, Srba, Voska

Trenéři: Na prvním hřišti jednoznačně nejlepšími hráči byli Vojta Žebrakovský, přes kterého jen málokdo přejde a je oporou týmu, a Adam Tůma, který dokáže míč podržet a dnes se mu povedlo i se prosadit gólově. V bráně zachytl standard Radek Skuhra. Šanci dostali Michal Ondrášek a Petr Jun, aby si zahráli na hřišti č. 1, protože si to díky výkonům z minulých zápasů zasloužili, ale bohužel dnes jim nedařilo. V posledních zápasech se hledá náš střelec Pavel Vodrážka, který by měl dávat alespoň 6 gólů za zápas, ne jen jeden. Na hřišti č. 2 jsme byli první dvě třetiny rozhodně soupeři rovnocenným protihráčem. Důkazem budiž i dlouho očekávaný gól Lukáše Gilla, který si ho po mnoha odběhaných zápasech zasloužil. Druhý gólový příspěvek na tomto hřišti přidal Martin Lebeda, který ale měl více než jednu šanci skórovat, bohužel ty ostatní zůstaly nevyužity. Nico Boketta také několikrát pěkně vystřelil a zatáhl míč po lajně, ovšem bez větší přesnosti. Pochválit je třeba i obranou řadu, ve které se střídali Vojta Hůlka, Dáda Srba, Míša Junová a Domča Kundrát, jejich dohrávání soubojů a poziční bránění nepustily soupeře takřka do žádné šance a pokud si šanci vytvořili, Kryštof Voska byl v brance tam, kde měl být. Všechny klady naší hry ale vymizely ve třetí třetině, kdy naši hráči jakoby usnuli. Energická hra z předchozí části zápasu byla ta tam a z toho pramenila i nadvláda Braníku ve třetí třetině.