SK DOLNÍ MĚCHOLUPY - FC HÁJE B 4 : 3 /2:1/

První utkání béčka nevyšlo úplně dle představ a domácí brali za těsnou výhru 3 body.

Dne 24. 3. 12 ve 12:00 h SK DOLNÍ MĚCHOLUPY - FC H Á J E "B" 4 : 3 /2:1/

hráno na Hájích na UMT - na podzim jsme hráli na trávě v Dolních Měcholupech na jejich žádost

DAVID - 50´ za Zajace

Utkání se hrálo za slunečného počasí a řídil jej nepřesný sudí Michal Vavroch, as1 Jiří Zeller a
as2 Jan Švorc.
     Vzhledem k tomu, že "A" hrálo v 10:00 h neměli jsme pořádnou sestavu, také vzhledem k marodce a zraněným hráčům. Hráli jsme v sobotu kvůli tomu, že dorost nemá dost hráčů a mladší hrál v sobotu na Dukle a v neděli musí jít více hráčů za starší dorost.
     Mužstvu "A" se omluvil Bednář /promoce/, Brož měl jít za "B", ale v pátek si poranil lýtko. V sobotu volal, že nemůže přijít. Janeček dále zraněné rameno, a tak musel jít R. Štípek, David a Musil. Z mužstva "B" neměl ještě registraci Čížek, pro zraněný kotník chyběl Hančl, nemocný je Hanzlík, Hovorka zraněný kotník, P. Štípek nemocný. Z dorostu byl povolán vysoký Martinák. Registraci již měl Drnda a Kabelka, kteří jsou na hostování. Ostatní hráčí nechodí nebo jsou po operaci kolena /Jiskra a Pánek/ a dlouhodobě zranění /Sojka/. Z hráčů v základní sestavě trénuje aspoň 2x týdně pouze 5 hráčů, ostatní mají 1 trénink.

Fakta z utkání:

07´ REICHMANN vlevo úplně volný dostal dlouhý míč od Hrůzy a pravačkou po zemi střílí k levé tyči
08´ volný hráč vlevo střílí v šanci přes naší branku
10 - 16´ Reichmann 3x hlavičkuje, ale míč v síti neskončil
13´ vstítili jsme branku, ale Zajac byl údajně v ofsajdu /asi ano/
20´ trestný kop zleva od autové čáry zapadl přes padajícího Čakiho pod levou šibenici
23´ Čaki vyráží bombu z 20 m
26´ Hošek Michal hlavičkuje, ale přes levou šibenici
42´ trestný kop zprava na malé vápno a neobsazený hráč v pohodě hlavou střílí podél Čakiho do branky
42´ Čaki vykopl střelu zprava z 16 m
51´ REICHMANN po zemi k levé tyči po ideálním centru zprava Davida
55´ slabší střela po zemi zprava končí u vzdálenější tyči hráčem, který se uvolnil přes Pravence
63´ u autové čáry před naší střídačkou byl faulován Pravenec, ale sudí nepískal a následná střela obloukem končí pod pravou šibenicí
73´ Čaki vyráží střelu zleva neobsazeného hráče
74´ trestný kop Pravence zleva končí po střele Marvala na pravé tyči
75´ Reichmann hlavičkuje mezi nohy brankáře, ale mladý pomezní mává ofsajd???
84´ MARVAL lízl hlavou k pravé tyči centr zprava Pravence z tr. kopu
85´ Reichmann střílí hlavou branku, ale sudí píská faul ještě dřív, než k němu vyběhl brankář
88´ Martinák pálí z 20 m k pravé tyči těsně nad zemí, ale brankář konečky prstů vyráží střelu na roh
      Ke konci Měcholupší polehávali a zakopávalí míče přes plot do trní, ale sudí nastavil pouze 2 minuty.