Do třetice to vyšlo a béčko bere tři body za vítězství nad Braníkem.

ABC   B  R  A  N  Í  K     "B"  -   FC   H     Á     J     E    "B"     2  :  4   /1:4/

Sestava:                                                  MATĚJOVSKÝ

Náhradníci: DRNDA      - 09´ za L.Hoška  /natažené lýtko jako v loňském zápase/

P. ŠTÍPEK  - 78´ za Hančla

DVOŘÁK   - trenér se nesvlékal

Žlutá karta:KABELKA  - 34´ za krátké přidržení za dres v běžeckém souboji

Utkání se hrálo na výborné travnaté ploše za příjemného fotbalového počasí. Řídil jej mladý sudí Mesežnikov Roman a na lajnách zkušení Paclt Jiří a Poustka Vendelín.

Delegát svazu pan Říha Pavel. Přihlíželo cca 25 diváků.

Naše "A" hrálo současně a mělo také pouze dva  náhradníky z našeho "B" /David a Pravenec/. Chyběl vyloučený Marval, ale již hrál zraněný Hovorka /dobře/. Z dorostu jsem nikoho nepřemluvil /dali přednost šupačce/ a proto musel trenér povolat P. Štípka.

Přítomen byl M. Hošek, ale je po chir. zákroku a nesmí hrát.

Musím pochválit náhradního kapitána Filipa Zajace, který i přes svojí urostlou postavu příkladně bojoval a se silami vydržel až do konce. První poločas byl z naší strany famózní i když domácí mohli vstřelit také další branky, ale vychytal je Čaki, nebo odvrátila až na pár chybiček dobrá obrana. V II. druhém poločase jsme zahodili tutové šance, ale i domácí stříleli vedle nebo nad. Většina našich hráčů byla ráda, že je konec zápasu, neboť síly došly.

Po dvou domácích porážkách jsme konečně vyhráli a jsme nyní na 8 místě. Střelecky se dařilo Drndovi a Hančlovi, kteří měli i další šance. Nedařilo se skórovat Reichmannovi.

Domácí měli většinou starší zkušené hráče a pouze dva mladíky v základu. Z "A" měli 4-5  hráčů.

Fakta z utkání:

09´ Reichmann se dostal do úniku, ale jeho střelu zblokoval brankář na roh

14´ 0:1  HANČL  z úhlu z hranice malého vápna střílí pod klacek po vyražení střely Reichmanna brankářem, kterému přihrál z dálky přesně Hanzlík

16´ centr vlevo a hlavička končí vedle pravé tyče naší branky

17´ střela k levé tyči byla Čakim vyražena a poté  míč odkopnut na roh

18´ 0:2  DRNDA  zblízka k pravé tyči po ideálním centru zprava Hančla

19´ 0:3  DRNDA  do prázdné branky po vyšachování brankáře /na chvíli se Adnan zastavil, neboť si myslel, že je v ofsajdu/ a příhrávce Kabelky

32´ 0:4  HANČL  zblízka po centru zleva Reichmanna, kterého vlevo na křídle vyslal Kabelka

34´ střela ze 16 m sražena na roh, který Čaki výborně vyboxoval do bezpečí

40´ 1:4  při útoku jsme ztratili míč, rychlý protiútok, centr vlevo na volného nabíhajícího hráče, který skóroval k pravé tyči

44´ Drnda z velkého vápna pálí, ale pouze do nohy beka po narážečce Reichmanna

49´ Reichmann vyslal do brejku Drndu, který před vápnem přihrál Hančlovi, ale jeho střelu brankář mírně tečoval na roh

50´ Čaki vyráží bombu zprava na roh

51´ opět roh po trmě vrmě před naší brankou

65´ průnik po levé straně, ale střela končí vysoko nad naší brankou

67´ Čaki vyráží střelu hze 16 m

72´ domácí střílí z tr. kopu z 20 m pouze do naší zdi a další střela končí v náruči Čakiho

80´ Reichmann běží sám na brankáře po centru Hovorky, ale trefil brankáře do nohy

81´ P. Štípek předběhl pomalého stopera po odkopu Kabelky, ale trefil opět nohu brankáře

83´ Čaki vyrazil nohou bombu zblízka mířící k pravé tyči

84´ další střela Čakim vyražena nad břevno

93´ 2:4 trestný kop za údajný faul z 25 m končí za naší obranou, kde byli dva domácí hráči v těsném ofsajdu a jeden z nich obloučkem skóruje přes padajícího Čakiho