TJ Praga - FC Háje JM B 1:0 (0:0)

Béčko těsně prohrálo na hřišti Pragovky.

Dne 21. 4. 12  v  10:30 h

P  R  A  G  A   Praha   -     FC   H     Á     J     E     "B"         1 : 0  /0:0/

HOŠEK L.       - 65´  za posunutí míče při písknutém přímém kopu na půli

Utkání se hrálo vcelku na dobré trávě za slunečného počasí. Přihlíželo cca 50  diváků. Řídil jej  Mitas Václav /nepískal vůbec špatně až na pár maličkostí a byl puntičkář/ as1 Burda Tomáš a as2 Jandus Milan, kteří mávali poctivě. Praga jako nováček si vede velmi dobře a je s ČAFkou v čele tabulky. Údajně byli oslabeni o 5 hráčů a musel hrát i mladík r.1994 a 3 r. 1991.

Naše "A" hrálo současně a má zraněné hráče /Brož-měl jít s námi, ale dříve ukončil trénink pro bolest ve svalu , Hruška J., Hrůza, Janeček, Pravenec, Slabý/ musel jít David, po operaci již trénující Pánek a Reichmann. z "B" je zraněn Hošek Libor, ale na zápas se přišel podívat a poté si obul Hančlovi kopačky a musel jít bojovat i když se sebe- zapřením /díky/. Nemocen je Drnda a netrénující Klenka, který si nechal udělat hostování, ale netrénuje. Mansour trénuje malé kluky a na tréninky mužů nechodí. Morda se připravuje na maturitu. Jiskra /půjde asi znovu na operaci, Neumann, Škaloud a Tesař vůbec nechodí. Štípek Petr občas přijde, ale nebral telefon trenérovi, kgerý jej sháněl na zápas. Po zranění a chir. zákroku s jedním tréninkem přišel Michal Hošek, poprvé Ondřej Kopal na hostování z Jablonce a bez tréninku po problémech s koleny Sojka.

Na to, že jsme byli ve srabu čekali jsme dardu, ale domácí i přes několik rohů a šancí skórovali pouze z problematické penalty. Musím pochválit bez chyb chytajícího Čakiho /i vysoké míče/, Hanzlíka a zejména stopera Marvala, který odhlavičkoval a odkopl co se dalo i přesto, že dostal do k..í a také mu přejeli kotník. Ve středu zálohy i přes bolest svalu makal Štípek a podržel dost míčů.

Fakta z utkání:

01´ střela zprava končí na boční síti

03´ faul na žlutou kartu, ale sudí ji soupeři nedal a tak jsem zakřičel "karta/, sudí přiběhl a ptá se, kdo je vedoucí a říkám mu, že já a on na mne "sire nebudete na ne křičet" a poté jsem mu něco odpověděl a ještě jednou přiběhl mne pokárat.

36´ střela z velkého vápna levačkou končí v rukách Čakiho

43´ tr. kop zprava byl odblokován a poté střílí Zajac vysoko přes a vedle branky

56´ centr do vápna, ale střelu z první srazil Marval na roh

58´ centr zprava po zemi prošel celou  naší obranou a dva nabíhající hráči také míč netrefili a ten skončil těsně vedle pravé tyče

59´ Hošek Michal pálí z úhlu k levé tyči, ale brankář vyráží  na roh

60´ Sojka hlavou ze 14 m střílí 2 m vedle levé tyče po centru zprava

61´ protiútok a střelu vyráží rukama Čaki a další nohou vyráží na roh

62´ Zajac střílí z voleje od autové čáry z 30 m a míč končí obloukem těsně vedle levé tyče

63´ Marval opět odhlavičkovává 2x  po sobě míč do bezpečí

75´ opět Marval hlavou převyšuje ostatní

85´  1:0 Čížek si pohlídal hbitého útočníka, který však přes ruku Čížka padá a sudí píská penaltu, kterou proměňuje hráč domácích střelou po zemi k pravé tyči

86´ Hovorka zprava zahrává tr. kop a Zajac hlavičkuje k pravé tyči, ale míč brankář chytá

88´další tresný kop od půlky zahrává trenér obloučkem a domácí stoper míč odhlavičkoval

90´ osamocený hráč střílí z velkého vápna rohlíkem a míč končí vedle pravé tyče