Starší žáci A

St.Ž. A - Bráník B 1:3

St.Ž. A  -  Bráník  B 1:3
V 18.kole jsme hostili soupeře , který nám šlapal na paty.Tudíž těžký soupeř.

Na podzim jsme si odvezli tři body po výsledku 1:0. Až mě překvapilo , jak je soupeř soutěživý.Moc nechápu proč májí přihlášené tři soutěže , když musejí musejí posilovat z přeboru minimálně pěti borci. Podotýkám , že stejně postoupit nemají kam. A kluci ze základu si ani nezahráli. Je to jejich problém.

V poločase jsme soupeře přehrávali . Utkání probíhalo na polovině soupeře až do 20.min. Poté se hra začínala převalovat častěji i před naše vápno. Ve 23.min. kopal Bráník roh a po závaru ve vápně doráží na "0:1".Ve 30.min se po naší chybě v obraně na polovině hřiště soupeř ujme míče a zátahem po levé straně a následnou příhrou do 16ky upravuje na "0:2".

Ve druhé půli se hra převaluje mezi vápny. Ve 20.min. Pavel na pravé straně vápna vybojuje míč a lobne ho před brankáře , tam se zorientuje Petr a hlavou snižuje na "1:2". Od této chvíle soupeře zatlačíme a přehráváme.Je otázkou času zda srovnáme. Ovšem ve 35.min. Láďa špatně vykopne a soupeř toho využije a upravuje na konečných "1:3".

I přesto , že byl soupeř posílen přeborem , nehráli jsme špatně. Dosti často jsme byli lepší. Kluci díky za předvedený výkon.Za dnešek se nemusíte stydět.Bráník poskočil na první místo díky lepšímu skóre. Ještě není konec soutěže.Tak držím palce do dalších utkání. Rodičům díky za účast a povzbuzování.