Mladší žáci A

Mladší žáci A,Přebor,13.kolo:FK Dukla Praha-FC HÁJE 1:1(0:0)

V neděli 9.4.2006 jsme zajeli na Julisku, kde má domácí hřistě Dukla. Kluci se těšili, že si zahrají na pěkném, velkém travnatém hřišti, ale bohužel se tak nestalo. Hráli jsme na vedlejším hřišti, které je úzké a krátké.

V 1.poločase nás soupeř zaskočil nátlakovou hrou. Našim hráčům vázla kombinace a přechod do útoku. Kazili jsme jednoduché přihrávky a do koncovky jsme se téměř nedostali. Stav 0:0 vydržel do poločasu.

Začátek 2.půle naznačil naše zlepšení. Vytvořili jsme si několik šancí, ale soupeř z tresného kopu do břevna a následné dorážky vedl 1:0. Poté jsme vsadili vše na jednu kartu a podařilo se nám vyrovnat. Na hrotu útoku se prosadil Martin Šplíchal, který kličkou na stopera a střelou podél vybíhajícího golmana vyrovnal na 1:1. Do konce zápasu jsme měli ještě 2 šance, ale skóre se nám už otočit nepodařilo. V tomto utkání se na nás Dukla připravila a poučila se z chyb z minulého utkání a remíza je zasloužená.

Sestava: Bejdl - Vacík, Ryzec, Navrátil, Faměra - Novák (Paszyc), J.Šplíchal, M.Šplíchal, Lojda - Solař (Seneta), Grafnetr

Gól: 0:1, 1:1 M. Šplíchal