FC Tempo Praha B - FC Háje JM B 3:1 (2:0)

V zápase s Tempem jsme prohráli 3:1. Zápas jsme museli hrát na horním travnatém hřišti kvůli dešti.

Dne 06. 05. 12  v  17:00 h    T  E  M  P  O    -   F C    H     Á     J     E     "B"     3  :  1  /2:0/

Sestava:                                   MATĚJOVSKÝ

HANZLÍK  MARVAL  HOVORKA  KABELKA

HANČL  R. ŠTÍPEK  ZAJAC  DRNDA

REICHMANN       DAVID

Náhradníci:   HOŠEK M.   -  46´ za Hanzlíka /opět nedohrál po šlapáku a opět do kotníku/

PÁNEK        -  58´ za Hančla /Honza nastoupil poprvé po úspěšné operaci vazů/

Žlutá karta:  0

Utkání řídil Theimer Lukáš, as1 Buřil Zdeněk a as2 Stránský Martin. Hrálo se na náhradní travnaté ploše kvůli dešti. kdy na hlavní ploše hrála mládež a domácí "A" zde hraje v úterý a tak ji šetřili. Hřiště bylo úzké, hrbolaté,  s dírami a loužemi, tráva byla přerostlá. Paradoxem je, že hřiště je schválené a na straně proti střídačkám bylo pouze 1 až 1,20 m místa od lajny a poté byl plot s vyvýšenou betonovou podezdívkou. Jde zde o zdraví a zejména, když je trávník mokrý jako dnes. Chce to zúžit a na beton dát nějaký gumový kryt.

Domácí měli malinkatého, ale šikovného brankáře r.1994/ a zkušené postarší hráče, zejména 2 z "A" na stoperu. Jinak žádné mladíky neměli. Byli pohyblivější a lépe si přihrávali. Vyhrávali hlavičkové i osobní souboje.

Naši borci dost chybovali a po delší době také stoper Marval. Nevyhrávali jsme souboje /ani Hovorka/ a v útoku byl nejvíce aktivní Drnda, který také vstřelil jediný gól. Začali jsme hrát fotbal po příchodu Pánka, ale šance jsme nevyužili k dalším brankám.

Na utkání nešel nikdo z "A", neboť hrálo včera a hraje opět již v úterý s první Aritmou. Nepři- šel Brož /zraněný nárt/, ale musel mu volat trenér, co s ním je. Pro zranění nohy chyběl Čížek a Hošek L. Kopal se omluvil pro nemoc, ale až dnes a proto jsme měli pouze 2 náhradníky. Ještě, že jsme povolali Honzu Pánka po delší době po úspěšné operaci.

Fakta z utkání:

07´ centr zprava prolétl přes celou branku vlevo a střela z úhlu byla Čakim vyražena

08´ 1:0  Marval neodkopl do bezpečí míč, centr vlevo a střela z úhlu skončila pod břevnem

39´ Reichmann hlavou ze 14 m střílí nad branku po ideáýlním centru Davida zprava

40´ Čaki vyráží střelu z úhlu na roh

40´ 2:0  roh zleva prolétl před naší branku, kde volný hráč pouze nastavil nohu a skóroval

50´ střela Drndy pod břevno byla prckem vyražena nad branku

51´ 3:0  centr se zastavil v louži před naším vápnem a přesná střela k levé tyči zkušeným hráčem

60´ Hošek pálí z první po centru Zajace z 30 m, ale míč končí  nad pravou šibenicí

63´ Drnda se probil do vápna, ale jeho střela po zemi podél brankáře k levé tyči byla chycena

73´ Drnda střílí vedle branky po vysunutí Pánka

80´ Hošek si před levou tyčí zpracovával na prsou a ten skončil těsně vedle naší tyči

82´ Čaki vyráží průnik zleva a Drnda odkopává do bezpečí

85´ po centru zleva Reichmann zcela sám na malém vápně hlavičkuje přes branku

87´ 3:1  DRNDA  zleva po vysunutí Pánka zakončil do branky pohodlnou střelou po naší krásné kombinační akci z naší půlky, kdy jsme si několikrát přesně přihráli

89´ David se zleva řítil sám na branku po centru Reichmanna, ale místo střely levačkou střílí pravou šajtlí a brankář vyráží