Pragis Satalice - FC Háje JM B 2:0 (1:0)

Satalice v čele s bývalým ligovým střelcem Romanem Hogenem porazily naše béčko 2:0.

Žlutá karta: 0

Utkání se hrálo na dobré přírodní trávě /mají psanou UMT/ za chladnějšího, místy  slunečného počasí. Řídil je mladší sudí Volák Michal /nepřesný/, ar1 Klesal Jakub, ar2 Klesal Tomáš /oba také chybovali a někdy /nevěděli co mají mávat, obraceli auty a rohy, ale pořád nám mávali fauly/ a DS pan Čadský.

Na utkání chyběl Hanzlík /kotník/, L.Hošek /lýtko/, Hovorka s Reichmannem byli jako trenéři s prckama /hraje se na dvě hřiště/, Pravenec /za A nehrál, ale dnes se učil na zkoušku/.  Z "A" nás posílil pouze Bednář. V obraně hodně chyběl důrazný Hovorka.

Proti zkušeným domácím hráčům /P.Hogen r. 65, R.Hogen r.70, další hráči 70-74 a pouze dva mladíky/. Měli také zkušeného brankáře Holakovského /r. 71/, který nechyboval. Na pravém beku hrál sotva chodící tvrdý bek, který 3x fauloval, ale viděl pouze 1 ŽK do doby, kdy byl střídán. Domácí nás přehráli v osobních a hlavičkových soubojích, v lepších přihrávkách a zejména krytí míče. Měli hbité a bojovné náhradníky.

Nám chybělo štěstí při střelách, které šly k tyči, ale nebyly tvrdé. Dále centry na nabíhající hráče pokaždé neprošly. Měli jsme problémy se zpracováním míče i když terén byl výborný. Líbil se mi bojovný Kopal, ale škoda koncovky.

Fakta z utkání:

02´ Kopal v šanci, ale brankář míč chytá

03´ 1:0   R. Hogen /bývalý lig. střelec/ sám na velkém vápně a přesně střílí k pravé tyči

04´ Brož střílí z 20 m po zemi vedle pravé tyče

06´ Drnda střílí po zemi bodlem k pravé tyči, ale brankář chytá

07´ David po akci Bednáře v šanci, ale jeho střela byla zblokovaná

08´ domácí hráč pálí z 18 m těsně vedle pravé tyče

12´ Hogen se opět probil, ale jeho střela z 18 m byla Čakim vyražena

13´ Bednář z 20 m střílí k pravé tyči, ale opět míč brankář chytá

18´ tvrdá střela zleva jde přes naší branku

21´ Hogen dostal centr za naše beky, ale jeho centr vlevo na hráče končí v autu

22´ nebezpečný hráč domácích střílí zprava těsně vedle pravé tyče

23´ David na malém vápně pálí do rukou brankáře a další střela zblokovaná

39´ centr Davida zprava na levou stranu, kde Drnda v pádu hlavou dává těsně vedle

55´ tvrdé fauly po sobě na půlce sudí píská a oběma hráčům dal žluté karty

69´ Bednář těsně ve vápně faulován, ale sudí nepíská penaltu ani faul

74´ 2:0  Hogen na půli ač faulován Kopalem, odhlavičkoval daleko vpravo míč a hráč přihrál vlevo na volného hráče, který se nemýlil

77´ centr vpravo před levou tyči a střelu Čaki nohou vyrazil  na roh

79´ domácí hráč hrubě tělem fauloval pronikajícího Štípka, ale sudí opět nepískal

85´ Kopal ze 14 m střílí levačkou k pravé tyči, ale opět brankářem chyceno

88´ Kopal si na vápně pohrál s obranou, ale střela levačkou k pravé tyči opět chycena