FC Háje JM B - JM Chodov 2:0 (1:0)

FC Háje JM B -  JM Chodov  2:0 (1:0)
V derby dvou týmů z Prahy 11 jsme byli v úmorném vedru úspěšnější a zaznamenali tak důležitou výhru do tabulky.

ZAJAC      - 89´ držení za dres na půli

Utkání se hrálo před 25 diváky /po delší době se přišel podívat Honza Kudrna, Martin Mach - dále Bičaník,  Kadlec a několik hráčů z "A"/. Bylo strašné vedro, slunce pralo a bralo síly všem účastníkům zápasu. Řídili sudí z utkání "A". HR Patrik Tomšů, ar1 Matěj Vl,ček a ar2 Novotný Václav.

Hosté jako třetí celek tabulky byl údajně oslaben o 4 hráče základu, ale dost nás potrápil a měl rychlé protiútoky, které musela odvracet obrana nebo pozorný Čaki.

Na utkání se omluvil zraněný Hanzlík, L. Hošek /oba přítomni/, Pravenec řekl až po utkání "A" /hrál cca 35´/, že odjíždí na oslavu 50 let svatby prarodičů. Reichmann zraněný stehenní sval a Sojka mimo Prahu. Musím pochválit Patrika Davida, který makal dva zápasy za sebou a dal hezký první gól utkání. Konečně se dařilo Čížkovi. Škoda naší koncovky, neboť branek mohlo být více.

Všem hráčům musím poděkovat za bojovný a u některých až heroický výkon v tomto derby  a zejména ve strašném vedru.

Fakta z utkání:

12´ Drnda z malého vápna netrefil míč, ktereý končí vedle po centru zprava Brože

17´ 1:0  DAVID  po vysunutí Hovorkou se prodral přes beky a podél brankáře zasunul míč k levé tyči

18´ Drnda se prodírá a místo centru střílí k levé tyči, ale brankář míč chytá

30´ ve vápně faulna Davida dlouhým bekem, ale sudí odpískal faul proti nám

31´ tr. kop z 18 m Čaki chytá po údajném faulu Kabelky, který odkopával míč

34´ Brož se prodral přes beky a před vápnem jej fauloval dlouhý stoper, který na naše řvaní vyndal červenou kartu. Tr. kop napálil Brož pouze do zdi

43´ Kopal střílí z 20 m těsně vedle pravé tyče

50´ Brož střílí z 20 m vedle pravé tyče

53´ střelu zleva Čaki vyráží a další končí na břevně a nad brankou

54´ Štípek střílí z první vedle levé tyče po centru zprava Davida

56´ soupeř střílí z 18 m, střela před brankou skočila a trefila nohu padajícího Čakiho

58´ opět Čaki chytá střelu z 16 m

59´ 2:0  BROŽ  se opřel do míče a střela z 23 m skončila v levé šibenici

61´ střela z tr. kopu zleva k pravé tyči byla Čakim vyražena na roh

62´ David utekl po levé straně, centr levou na Kopala, ale jeho střelu k levé tyči brankář vyrazil na roh

85´ David střílí, ale vyražena před levou tyč kam běží Kopal a brankář jej oběma nohama sundá, ale jasná penalta nebyla pískána

86´ Štípek běží sám na brankáře, ale trefil jeho ruce

88´ Kabelka si naběhl vlevo na centr zprava, ale střela k pravé tyči byla chycena